WhatsApp’a 1 Kere Gösterilen Mesajlar Özelliği Geliyor
 1. Anasayfa
 2. Sosyal medya

WhatsApp’a 1 Kere Gösterilen Mesajlar Özelliği Geliyor

0

WhatsApp’ın yeni bir özellik üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Kullanıcılar, bu yeni özellik sayesinde tek sefer gösterilen mesajlar gönderebilecekler. Daha önce fotoğraf ve videolar için geliştirilen özellik, artık metin mesajları için de kullanılabilir olacak.

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp için yeni bir özellik geliştirildiği ortaya çıktı. WhatsApp’ın 2.22.25.20 kodlu Android beta sürümünde ortaya çıkan özellik, kullanıcı deneyimini en azından bazılarımız için iyileştirecek gibi görünüyor. Peki bu özellik kullanıcılara neler sunacak?

WhatsApp, bir süre önce bir kez gösterilen fotoğraf ve videolar özelliğini kullanıma sundu. Kullanıcılar, bu özellik kapsamında yalnızca bir kez görüntülenebilen fotoğraf ve videolar paylaşabileceklerdi. Android beta sürümde görünen yeni özellik ise bu kez de bir kez gösterilen mesaj göndermeye imkan tanıyacak. Bu mod açıkken gönderilen bir mesaj, karşı tarafta sadece bir kez gösterilecek.

WhatsApp’ın yeni özelliği işte böyle görünecek:

WhatsApp’ın geliştirme aşamasındaki yeni özelliği, sohbet gönderme butonuna bir kilit işareti ekleyecek. Tek seferlik mesaj modu açıldığında görülecek bu kilit işareti, mesajın bir kez gösterileceğini anlatacak. Karşı taraftaki kullanıcı ise tıpkı tek seferlik fotoğraf veya videoda olduğu gibi gelen mesajın üzerine dokunup, mesajı görüntüleyebilecek. 
 
WhatsApp, tek seferlik mesaj özelliği ile ilgili hiçbir açıklama yapmadı. Haliyle; özelliğin ne zaman geleceği belli değil. Aslında bu özelliğin kullanıma sunulup sunulmayacağı bile meçhul. Eğer konuyla ilgili yeni bir gelişme yaşanırsa sizleri bilgilendirmeye devam ediyor olacağız.
 
 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir