Web’de Google Meet’den Duyuru; yeni sürükleyici arka planlar ve stiller kullanın
 1. Anasayfa
 2. Genel

Web’de Google Meet’den Duyuru; yeni sürükleyici arka planlar ve stiller kullanın

0

 Web‘de Google Meet için beş yeni sürükleyici arka plan ekliyoruz. Arka planda bir şey yapın ya da aydınlatma değiştirmek ince animasyon özelliği. 

Kafe ve apartman iç mekanları, dağınık ekiplerin mevcut saat dilimlerini ve iklimlerini daha iyi temsil etmelerine yardımcı olacak karlı veya yağışlı hava gibi çeşitli yinelemelere sahip olacak.

Çeşitli aydınlatma ve hava efektleri mevcut olacak

Ayrıca, videonuzu çeşitli ışık ve renk filtreleri ve daha stilize arka planlarla özelleştirmek için size daha fazla seçenek sunuyoruz.

 

Yeni arka planlar ve stiller web’de Google Meet’te bulunur ve bir aramaya katılmadan önce veya son başlatılan efekt ayarları panelini kullanarak arama sırasında eklenebilir.

 Sürükleyici arka planları ve stilleri etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak için Yönetici konsolu > Uygulamalar >> Google Çalışma Alanı >>> Google Meet için Ayarlar >>>> Video ayarlarıyla tanış>>>>seçeneğine gidin.

 

Kullanılabilirlik

 • Tüm Google Workspace müşterileri, G Suite Basic ve Business müşterileri ile kişisel Google Hesapları olan kullanıcılar için kullanılabilen üç sürükleyici arka plan vardır
 • Tüm Google Workspace müşterilerinin yanı sıra G Suite Basic ve Business müşterileri için birkaç yeni ışık ve renk filtresi ve stilize arka planın yanı sıra beş ek sürükleyici arka plan da mevcuttur. Bu özellikler Google Workspace Bireysel müşterileri için kullanılamaz.
 
Kaynak:https://workspaceupdates.googleblog.com/2021/11/new-immersive-backgrounds-and-styles-for-google-meet.html.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir