Web üzerinde her yerden Pinterest Pin Ekleme
  1. Ana Sayfa
  2. Eklentiler

Web üzerinde her yerden Pinterest Pin Ekleme

0

Pinterest Sosyal Paylaşım sitesine kayıtlı iseniz, Web tarayıcınıza Pin It düğmesi ekleyerek beğendiğiniz yazı ve görselleri panonuza kaydedebilir veya Sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Web tarayıcınıza yerleştirebileceğiniz kullanışlı Pin It düğmesini kullanarak internette bulduklarınızı kaydedin paylaşın. Pinterest sosyal paylaşım Pin It butonunu tarayıcınıza ekleyip nasıl kullanacaksınız ile ilgili makaleyi takip ederek Pin It düğmesini eklemeye başlayın.

pinterest-pin-it-butonu

Web tarayıcınıza Pin It düğmesi ekleme uygulaması :

  1. Pinterest Pin It düğmesi eklemek için Google Chrome Web Mağazasına bağlantı linkinden giriş yapın.
  2. Açılan pencere sağ üst köşede Chrome Ekle butonuna tıklayın. Kabul edin.
  3. Pinterest Pin It paylaşım düğmeniz artık tarayıcınızda sizin için görev yapmaya hazır duruma gelecektir. İstediğiniz Web site bağlantı ve resimleri sosyal paylaşım sitesine gönderebilirsiniz.

Web sitelerinde beğendiğiniz yazı ve resimleri daha farklı paylaşma seçeneği :

  1. Pinterest Pin It paylaşım düğmesi sadece Pinterest paylaşımları için kullanılır.
  2. Birçok sosyal paylaşım icon’larını kullanarak paylaşım yapabileceğiniz bir uygulamada kullanabilirsiniz.
  3. Google Chrome Web Mağazasında bulunan, birçok paylaşım icon’unu bünyesinde barındıran ücretsiz tarayıcı uygulaması AddToAny’e tıklayıp açın, Chrome Ekle butonuna tıklayın. Kabul edin, farklı kullanım seçeneklerinden yararlanın. AddToAny sosyal paylaşım eklentisi için ilgili makalelere göz atın.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap