Web siteleri İçin Kod Düzenleme Metin Editörü Notepad V7.3.3 İndir
 1. Anasayfa
 2. Genel

Web siteleri İçin Kod Düzenleme Metin Editörü Notepad V7.3.3 İndir

0

Web site eklenti veya tema kodları için kodların bozulmadan bir söz dizimi içinde değişiklik yapılmasına klavuzluk edip hata yapılmamasını sağlayan, Metin Editörü Notepad’in V7.3.3 son sürümünü şimdi ücretsiz indirip kullanabilirsiniz. 

 Notepad Metin Editörü ile, ayrıca web site eklenti kodlarınızı düzenleyin, yarın bir gün lazım olacağı düşüncesi ile bilgisayarınızda yedeklerini tutun.

Yazılımın bünyesinde barındırdığı birçok özellik ve seçenekler kullandığınız kodların düzgün çalışmasına olanak sağlıyor. Web sitenizde kullanmış olduğunuz birçok özel kodları bozulmadan düzenleyip dizin halinde size sunan Notepad++ metin editörünü kullanmanızı tavsiye ederim.

Notepad++ programı her site yöneticisinin elinde olması gereken gelişmiş bir metin editörüdür. Birçok programlama dillerini destekler ve ücretsizdir.

Notepad++ programını bilgisayarınıza daha önce yükledi iseniz son versiyonunu kullanmak için, pencereler isminin yanındaki (?) soru işaretine tıklayıp son sürümü güncelleyin seçeneği ile mevcut sürümü güncelleyin.

Notepad++ ücretsiz, kaynak kod editörünü Türkçe kullanabildiğiniz gibi birçok dil desteği de mevcuttur. Microsoft Windows ortamında çalışan, GPL Lisans kullanımı ile yönetilir.

Notepad V7.3.3 Metin Editörü programını, 32-bit x86 veya, 64-bit x64 seçiminize bağlı olarak

Buradan İndirebilirsiniz.

 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir