İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Eklentiler

Web Siteleri İçin Geovisite İzleme Sayaç Eklentisi

Web Siteleri İçin Geovisite İzleme Sayaç Eklentisi
+ - 0

Web sitenizin aktif ve inaktif gerçek zamanlı ziyaretçi girişlerini gösterebileceğiniz 10 adet farklı izleme araçlarından oluşan Geovisite İzleme Sayaç Eklentisi. Geovisite sitesi izleme sayaç hizmeti veren çok eski sitelerden biri olup, web siteleri için izleme sayaç eklenti hizmeti vermektedir. Uzun süredir bildiğim Geovisite sitesinde bulunan izleme sayaç eklentilerinden istediğinizi gönül rahatlığı ve güvenle alıp kullanabilirsiniz.

Geovisite sitesindeki sayaç eklentilerini kullanmayı düşünüyorsanız, eklentiler üzerinde çalışmalarınızı hiçbir engel olmadan kullanmak için öncelikle üyelik bilgilerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Üyelik işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra 10 adet farklı izleme araçları arasından dilediğinizi seçip web sitenize ekleyebilecek, herhangi bir değişiklik için tekrar siteye giriş yapabileceksiniz.

Blogger kullanıcıları eklentiyi, HTML/Javascript gadgeti olarak kullanabileceği gibi, kendinden barındırmalı WordPress web siteleri de bir metin Widged’i eklemek sureti ile izleme sayaç eklentisini kullanabilecekler. izleme sayaç eklentisini kullanmak için ilgili adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Geovisite İzleme Sayaç Eklenti Kurulum Aşamaları :

1. Geovisite sitesine buradan giriş yapın.

2. Geovisite web site menüsünde yer alan ülke dil çeviri seçeneğini kullanın.

3. Menü çubuğunda bulunan yeni kayıt ve kayıtlı üye girişi kısmından kullanım panelinizi açın.

4. Kayıt işlemi sonucunda, Admin olarak bir görselle karşılaşacaksınız.

Geovisite web site admin panel görseli
geo-tool-admin

5. Grafiklerden oluşmuş pencerelerden birini seçebilir veya eklentiler hakkında bilgi sahibi olmak için buradan giriş yapabilirsiniz.

6. Yukarıda verilen bağlantıdan giriş yaptığınız da sağ sidebar alanında 10 adet eklenti isimlerini göreceksiniz. Sırası ile her birine tıklayarak eklentiler hakkında bilgi alarak beğendiğinizi seçebilirsiniz.

Geovisite Eklenti inceleme sayfa görünümü
geoviste-eklentiler

7. Sol sidebar menüsündeki eklenti seçiminize bağlı olarak, sağ atarafta bir kod penceresi açılacaktır. Hemen yan tarafında bazı ayarları yapılandırabileceğiniz bir pencere bulunmaktadır. “Tool” yazan pencerenin altında bulunan linke tıklayarak yapılandırma penceresini kullanabilirsiniz

Eklenti yapılandırma ve kod penceresi
eklenti-yapilandirmasi

8. Seçtiğiniz eklentiye tıklayın. Yeni sayfada açılacaktır inceleyin.

9. Sayaç izleme Kodları, flash/Javascript üzerine kurulmuş olup, uygulamadaki kodları istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

10. Seçtiğiniz eklenti altında bulunan kırmızı kodları kopyalayın ve ;

Blogger; TasarımYerleşimGadget ekleHTML/Javascript gadget’ine kodları yapıştırıp blogu kaydedin.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap