1. Ana Sayfa
  2. Feedburner

Web site aboneliği nasıl İptal edilir?

Web site aboneliği nasıl İptal edilir?
0

Web sitelerinin olmazsa olmazları arasında birinci derecede yer alan ve Seo olarak da oldukça kuvvetli değerleri bünyesinde taşıyıp arama motorlarından iyi puan alınmasını sağlayan etkinliğe Okuyucu Abone olma “Subsicribe” ismini veriyoruz.

Ancak web site okuyucuları da günlük Döviz kurları gibi, Saniye, Dakika, Saatlik ve Günlük olarak değişim gösterebilirler.

Bir web sitesi için bu değişimlerin en kötülerinden biri de Abonelikten çıkma. Diğer anlamı ile web sitesini terk edip ayrılmaktır. “Abonelikten çıkma” etkinlik ismine de “Unsubscribe” diyoruz.

Abone olunan web sitelerinin günlük yayın aktivitesine bağlı olarak tarafınıza e-mail bildirimler veya iletiler gelir. Artık yayınlarını okumak istemediğiniz web sitelerinden gelen yayın bildirimlerini durdurabilirsiniz. İlgili adımları takip edin.

 

Abonelikten çıkma Unsubscribe İşlemi İçin:

  1. Abone olduğunuz web sitesinden gelen yayın bildirimi için e-mali açın.
  2. Web site yayın bilgisinin en altında şu ifadeyi bulun. “Unsubscribe
  3. Tıklayın ve açılan pencerede belirtilen yönergeleri takip ederek, yayın aboneliğinizi sonlandırın.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap