Wd Gold 10 Tb Kapasitede
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Wd Gold 10 Tb Kapasitede

0

Wd Gold 10 Tb veri merkezi sürücüleri, geliştirilmiş güç verimliliği sağlayarak düşük güç ile yüksek kapasite sağlamaktadır. Performansı da Wd Gold 8 Tb’ ye oranla % 21’e kadar artmıştır. Ayrıca sektördeki en iyi güvenilirlik puanlarından birine sahip olmak için türünün en iyisi tasarım, üretim ve test süreçlerini barındırıyor.

Modern kurumsal depolama sistemleri için tasarlanmış WD Gold 10TB veri merkezi sabit sürücüleri, veri merkezi ortamlarına uygun yüksek kapasiteli ve güç verimliliği sağlayan depolama için HeliSeal helyum-teknolojisi kullanmaları ile fark yaratıyorlar. Bu yeni seri, geniş bir yelpazedeki uygulamalar için tasarlandılar.

WD Gold 10TB veri merkezi sabit sürücüleri mevcut WD Gold 8TB sürücülere oranla, sunucuların ve depolama sistemlerinin operasyonel güç tüketimlerini yüzde 8 oranında tasaruf etmekle kalmıyor aynı zamanda da yüzde 25 daha fazla kapasite sağlayarak toplam sahip olma maliyetini de düşürüyor. Dolaysıya sınırlı bütçelerle artan depolama ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan IT yöneticlerine de nemli bir fayda sağlıyor.

Yazar Hakkında

1989 yılında Akhisar'da doğdum. Eğitim ve öğretim hayatımı Pamukkale Üniversitesi'nde tamamladıktan sonra dijital platformlara olan ilgim arttı. Ve bilgi paylaşım sistemlerine ilgi duymaya başladım.Google, Yandex, Bing gibi büyük arama motorlarında seo optimasyonu yapmaya başladım. Ayrıca gıda mühendisliği yapmaktayım.

Yorum Yap