Virüslerden Korunmak İçin Kullanabileceğiniz Ücretsiz 9 Antivirüs Programı
  1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar Bilim ve Teknoloji

Virüslerden Korunmak İçin Kullanabileceğiniz Ücretsiz 9 Antivirüs Programı

4

İnternet tehlikelerle dolu, hiç beklemediğiniz anda, daha önce sorunsuz kullandığınız bir internet sitesinden bilgisayarınıza virüs bulaştırabilirsiniz. Bu nedenle etkili bir antivirüs programı kullanmak çok önemli.

Bilgisayarınızı güvende tutmanız için bir antivirüs programına sahip olmanız önemli bir adım. Fakat bazı antivirüs programları, yüksek ücretleriyle adeta ulaşılmaz oluyorlar. Neyse ki ücretsiz olup iyi hizmet sunanları da bulunuyor, işte onlardan 9 tanesi:
Avira Free Antivirus

Tek bir tıkla bütün sisteminizi taramanıza olanak sağlayan bu program, öğrenilmesi kolay arayüzüyle de avantaj sağlıyor. Bilgisayarda şüpheli olan her hareketi online olarak inceleyen ve ona göre hareket eden program, bu açıdan da ön plana çıkıyor.

İndirmek için buraya tıklayın.
Avast Free Antivirus

Pek çok ödül de kazanmış olan bu uygulama, şüpheli internet sitelerini engellemekten tutun, kullanıcının ağına bağlı diğer cihazların tehlikeli olup olmadığını bile kontrol ediyor. Güvenlik zaafiyetleri olan programları da bulup güncellemenizi sağlıyor.İndirmek için buraya tıklayın.
AVG AntiVirus FreeGerçek zamanlı koruma sağlayan ve performans problemlerini inceleyip nedenleri konusunda uyarılar yapan bu program, basit arayüzü ve kolay kullanımıyla da kendini en kullanışlı antivirüs programları arasına sokmayı başarıyor.İndirmek için buraya tıklayın.
Bitdefender Antivirus Free Edition

Efektif sistem kontrollerine sahip olan ve çalışan uygulamaları her daim kontrol edip şüpheli durumlarda uygulamaları kilitleyen bu program da, ücretsiz olmasına karşın önemli ölçüde koruma sağlıyor.İndirmek için buraya tıklayın.
Panda Free Antivirus

Bilgisayarla pek arası olmayan insanların bile kolaylıkla kullanabileceği bu program, bilgisayarı kritik durumlarda temizlemenize yarayan “Kurtarma Kiti” ile ön plana çıkıyor.İndirmek için buraya tıklayın.
Comodo Free Antivirus

Windows 10’un yanı sıra 7, 8 ve XP’de de desteklenen bu program, ücretsiz olarak elde edilebilecek en iyi antivirüs programlarından.İndirmek için buraya tıklayın.
Baidu Free Antivirus

Başarısıyla adından çokça söz ettirmiş olan ve ödülleri bulunan Baidu da, ücretsiz antivirüs programlarından biri.
İndirmek için buraya tıklayın.
Microsoft Security Essentials

Windows’un kendisine ait olan bu program da, efektif bir koruma sağlıyor. Arayüzü de oldukça basit.
İndirmek için buraya tıklayın.
Kaspersky Free

Tehlikeli dosyaları ve internet sitelerini efektif şekilde engelleyen bu program, kişisel bilgilerinizi de koruma altına alıyor.
İndirmek için buraya tıklayın. Alternatif 45 gün ücretsiz koruma için link.

Kaynak:https://techviral.net/best-free-antivirus-software-2018/

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap

Yorumlar (4)

  1. Hocam hayirli aksamlar. bilgisayarım’a sürekli virus bulasip sinra sayfalari zor aciyorum hatta bazen sayfalar açılmıyor. Bilgisayarmda su an avira antivirüs yuklu free olan.. bunu degistirsem dahami iyi olur.. avast yuklemek dahami iyi sizce….

  2. Adnan hocam cvp icin cok tsk ederim. Hemen avast ı yukluyorum o zaman.

    • Rica ederim, yükleme bittikten sonra, pc’yi kapatıp yeniden bşlyın ve güncelleme yapın.Güncelleme bittikten sonra hızlı tarama yapın C: dizinini, kolay gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir