Ve Sonunda Dede de Olduk
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Ve Sonunda Dede de Olduk

2

Sevgili kızım, Tuğçe Güney ve damadım sevgili Caner Özgök’ün hayata bakış tarz ve davranışlarını değiştirecek canımız, yavrumuz, kızımız, Selin Özgök 21 Temmuz 2016 tarih ve saat 12,30’da, dünyaya merhaba dedi. Torunumun dünyaya merhaba dediği son dakikaya kadar ne olduğunu anlamaya çalıştığım o duyguları sonunda bende yaşamış oldum. 

 Ancak bir anne olarak, bu güzel duyguların yüz katını sevgili eşim Emine Müzeyyen Güney yaşadı ve bir kez daha o güzel annelik duygularını hissetti.
selin-guney-ozgok

Hayata yeni gözleri açan Selin Özgök torunuma hoş geldin derken sayın, Özgök ailesine de göz aydınlığı dileklerimi ayrıca bu yazımda tekrar iletmek isterim.

Saygı ve Sevgilerimle..

      Adnan Güney

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 7 sene önce

    Adnan abi seni canı gönülden tebrik ediyorum Allah sana hayırlı ve uzun ömür versin’ki daha çok torun sahibi ol ve onların büyümelerine tanık ol. Sevdiklerinle beraber sağlıklı mutlu bir hayat sürmen dileklerimle…

    • Can ciğer dost ve arkadaşım, bu değerli ve anlamlı tatlı sözler için çok teşekkür ederim. Bu güzel mutluluğu senin de yaşaman ve hissetmen dileklerimle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir