Vampir dediğin böyle olur: Marvel’in yeni filmi Morbius için son 1 hafta!
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Vampir dediğin böyle olur: Marvel’in yeni filmi Morbius için son 1 hafta!

0

Marvel’in önümüzdeki hafta vizyona girecek yeni vampir filmi Morbius, tüm dünyayla birlikte Türkiye’de de 1 Nisan’da sinemalarda olacak.

Marvel, önümüzdeki hafta vizyona girecek yeni filmi Morbius için gün saymaya başladı. Şirket, Avangers serisinde yaptığı finalin ardından Moon Knight, Hawkeye, Loki, She-Hulk, Ms. Marvel ve Madame Web gibi yapımlarla örümcek ağı misali tekrar birbirine dolanan serüvenler yaratmaya başladı. Morbius ise henüz hangi Örümcek Adam ile olacağı bilinmese de Venom ile aynı evrende olacak.

 

DC’de Joker, Marvel’da Morbius: Jared Leto’nun yeni filmi 1 Nisan’da vizyonda!

Sony’nin Spider-Man Evrenindeki üçüncü film olan Morbius, büyük beklentiler ile birlikte geliyor. Tabii filmin ilk fragmanı geldiği andan itibaren, hangi Marvel evreninde var olduğuyla ilgili soruların sayısı giderek çoğaldı.

Tobey Maguire’ın Örümcek Adam serisinde Venom’dan ziyade karakter üzerinde durulmuştu. İnanılmaz Örümcek Adam’da ise Oscorp’a ve Tom Holland’ın son serisinde ise Michael Keaton’ın canlandırdığı Vulture’a odaklanıldı. Dolayısıyla hangi evrende yer alacağına dair henüz bir netlik yok.

Fakat Marvel tarafından yapılan paylaşımlarda Andrew Garfield’ın kendi serisinde Gwen Stacy’i (Emma Stone canlandırıyor.) kurtaramadığı halde Tom Holland’ın Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok filminde M.J’i kurtarışı üzerinde sıkça duruluyor. Bu sebeple bazı izleyiciler Garfield’lı serinin devam edebileceğini ve bir şekilde Gwen’in kurtulacağını öne sürüyor.

Bununla birlikte İnanılmaz Örümcek Adam (Andrew Garfield’lı seri) filmlerinin devam etmesi halinde Venom ve Morbius ile birleşebileceği iddia ediliyor. Fakat dediğimiz gibi şu an için bunların hepsi birer tahminden ibaret. Hatta 1 Nisan’da vizyona girecek yeni filmde de bu spoilerdan uzak durulacağını söyleyebiliriz.

Geçtiğimiz dönemde ise Sony’nin Marvel evreninin bildiğimiz MCU zaman çizelgesinin dışında olduğu doğrulanmıştı. Ayrıca gelecek filmlerde Venom ile birlikte görme ihtimalimizi hatta bu filmde de Tom Hardy’nin sete uğradığını düşünecek olursak, Sony’nin kesinlikle kendi Marvel evrenini yaratmaya başladığını söyleyebiliriz.

 
Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi  yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!
 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap