Uzun Zamandır Beklenen Dead Island 2’nin Oynanış Fragmanı Yayınlandı: Zombi Oyunları Yeniden mi Dirilecek?
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Uzun Zamandır Beklenen Dead Island 2’nin Oynanış Fragmanı Yayınlandı: Zombi Oyunları Yeniden mi Dirilecek?

0

 

 

Oyuncular olarak çok uzun süredir beklediğimiz zombi oyunu Dead Island 2’nin resmi oynanış fragmanı sonunda yayınlandı.

Oyun dünyasının en büyük hayal kırıklığına uğratan oyunlarından biridir belki de Dead Island 2. Deep Silver’ın geliştirdiği temalı oyun olan Dead Island, ilk oyunuyla ortalama bir başarı sağlamıştı.

Ancak Dead Island markası, serinin 2. oyununun fragmanı paylaşıldığında insanların heyecanla beklediği bir duruma gelmişti. O sinematik fragmanın üstünden neredeyse 9 sene geçti ve sonunda resmi bir oynanış fragmanı yayınlandı.

Dilerseniz gelin önce 9 sene önceki fragmanı izleyip bir ufak hüzünlenelim…

Oyunun yıllar önce sinematik fragmanının yayınlanması ve hiç piyasaya çıkmamasının sebebi, geliştirici Deep Silver şirketinin batması ve oyunu geliştirmekten vazgeçmeleriydi. Ancak 2018 yılında THQ, Deep Silver’ı satın almıştı ve bu oyun için umutlar yeşermişti.

Yeşeren umutlarımız karşılık buldu, 6 ay önce Dead Island 2’nin yeni fragmanı yayınlandı!

Ve geçtiğimiz gün itibariyle oyunun resmi oynanış fragmanı da yayınlandı!

Açıkçası oyunun grafikleri ve animasyonları hakikatten muhteşem görünüyor. Zombileri keserken tamamen hıncımızı alabileceğiz gibi görünüyor. Ancak oyun, oynanış açısından ‘Dying Light’ın parkursuz hali’ desek yanlış olmaz.

Dead Island 2, 21 Nisan tarihinde PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S|X ve PC için piyasaya sürülecek. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap