Ünlü Kişileri Hackleyen Hack Grubu OurMine

ourmine hacking group

Eğer sosyal medyayı takip ediyorsanız son zamanlarda duymuşsunuzdur ya da görmüşsünüzdür OurMine hashtagleri postları…
Peki kendilerini beyaz şapkalı olarak tanıtan sadece güvenlik amaçlı yapıp Google, Twitter, Facebook CEO’larını ve bunun gibi birçok ünlü kişilerin hesaplarını hackleyen gizemli OurMine hack grubu kimdir?
OurMine hack grubu kendilerini beyaz şapkalı olarak gösterip, hackledikleri hesaplara “Biz sadece güvenliğinizi test ediyoruz” diyerek notlar bırakıp kendi ourmine.org adlı sitelerinde sattıkları servislerin satın alınmasını sağlayarak para kazanmaya çalışıyorlar. Diğer hack grupları ise OurMine hack grubunun sağdan soldan bulduğu şeylerle ünlü hesapları hackleyip kendilerinin sadece güvenlik amaçlı yaptıklarını göstermelerine takmış olup OurMine hack grubuna lamer gibi lakaplar takıyorlar. Bunca şeylere rağmen kendilerinin bir müzikleri bile olan OurMine grubunun güvenlik satışları ve hackleri devam etmekte…

Yazar Devrim SOYSAL

Merhaba! Gerçek bir teknoloji bağımlısıyım 3D ve 2D tasarım uzmanıyım. Blender, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator tarzı programlarda bilgi sahibiyim ve programlar hakkında paylaşımlar yapmaktayım.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Xiaomi Mi VR duyuruldu

Hover Efektli Sosyal Takip Eklentisi