Ufo ihbarı sansürsüz yayınlandı!
  1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar Bilim ve Teknoloji

Ufo ihbarı sansürsüz yayınlandı!

0

Dünya dışı yaşam taşıdığı iddia edilen gizemli nesne UFO‘lar hakkında geçen sene ABD‘de 102 ihbar yapıldı. Bu ihbarlardan en dikkat çekici olanları ise sansürsüz olarak yayınlandı. İşte onlardan bazıları..
1. Illinois eyaletinde yer alan Mattoon kentinde 13 Şubat 2018 günü yerel saatle 16:30’da, ismi açıklanamayan bir kişinin ihbarı:

2. Görüntüyü biraz daha incelediğimde gökyüzünde üçgen biçiminde uçan bir nesne olduğunu fark ettim. Görüntülerin video versiyonları da bulunuyor. Videolar kesinlikle izlenmeli ve dikkate alınmalı.

3. Bir diğer dikkat çeken UFO ihbarı ise eyaletinde Pontoon Beach bölgesinde 17 Mayıs 2018 günü yapıldı:
Hilal biçimi oluşturan üç nokta 20 saniye boyunca sarı ve turuncu renklerde görüldü. Noktalar bir süre sonra ayrıldı ve yalnızca bir nokta görülür oldu.

4. Scott Hava Kuvvetleri Üssü yakınlarında 19 Eylül 2018’de yapılan ihbar da oldukça dikkat çekiyor.

Olay sırasında evinde olduğunu belirten görgü tanığı, gökyüzünün doğusunda kırmızı ve beyaz ışık saçan bir nesne gördüğünü, parlak cismin bir süre sonra yere doğru yaklaştığını ve birden ortadan yok olduğunu belirtiyor.

5. 21 Eylül’de Carbondale’de yapılan bir başka ihbarda ise şu ifadeler yer alıyor.

“University Mall Drive’ın doğusuna doğru gidiyordum ve posta ofisine yaklaştığımda hareket halinde bir nesne gördüm. Cismin hızı bir helikopter hızı kadardı. Fakat bu cisim helikopter değildi. Cisim hiçbir ses çıkarmıyor, penceresi bulunmuyor ve bilinen hiçbir uçan nesne ile ortak özellik taşımıyordu. Cisim bir süre sonra gözden kayboldu.”
6. ABD Ulusal Ufo İhbar Merkezi’nin yayınladığı dikkat çeken ihbarlar ülkede çok sayıda kişinin dikkatini çekti. ABD Ulusal Ufo İhbar Merkezi’nin 1974 yılından bu yana Illinois eyaletinde 3592 UFO ihbarı aldığı biliniyor.

7. Bu ihbarlardan birçoğunun insansız hava aracı olduğu belirtilirken, bir önceki sayfalarda bahsi geçen ihbarlar gibi bazı vakaların açıklanamadığı belirtiliyor.

8. ABD Ulusal Ufo İhbar Merkezi, internet sitesinde yayınladığı raporlar hakkında herkesi uyarıyor.

Kurum herkesin şüpheli gördüğü vakaları kendilerine bildirmesini istiyor.

Kaynak: https://fotogaleri.haberler.com/abd-gelen-ufo-ihbarini-sansursuz-yayinladi/

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap