1. Ana Sayfa
  2. Eklentiler

Ücretsiz Sosyal Paylaşım Butonunu Follow Us

Ücretsiz Sosyal Paylaşım Butonunu Follow Us
0
Twitter flaş butonu follow me

Twitter Ücretsiz Sosyal Eklenti Butonlarını, Blogger bloglarınızda kullanabileceğiniz birçok değişik görselliklerle süslenmiş, Twitter Sosyal eklenti ( Follow Me ) takip etme rozetini sitenize ekleyebilirsiniz. Bir önceki yazımda da Twitter Sosyal Eklenti Butonlarından bahsetmiştim.Buradan yazımı inceleyerek birçok eklentiyi kurma şansına sahip olabilirsiniz. Ayrıca Twitter sayfa yayın içeriklerinize abone olan takipçilerinizin (sayısını) blog’unuzda göstermek için Twitterconter’ a giriş yaptıktan sonra ayarlarınızı belirleyip, blog’unuza yeni Gadgetleri de ekleyebilirsiniz.

Kodu ekledikten sonra “username mavi” renkli kısma Twitter id (adınızı) yazacaksınız.Lütfen iki adet mavi alan ile belirttiğim yere yazmayı unutmayın.
Kırmızı ile belirtilen yerede blog url’nizi yazın.
Twitter id Nedir :
Twitter giriş yaptığınız zaman http://twitter.com/xxxx uzantısından sonra sizin adınız gelir.
Örnek benim twitter adım : http://twitter.com/guney59 mavi ile görülmektedir.
Bu Kodu Gadget olarak sitenize nasıl koyacaksınız ?

Tasarım ⇒ Yerleşim ⇒ Gadget Ekle ⇒ HTML/Javascript ⇒ kodu kopyala ⇒ Yapıştır ⇒ Kaydet

<div style="text-align: center;">
<object data="http://www.buzzbuttons.com/BUTTON4/twitbutton.swf" height="200" type="application/x-shockwave-flash" width="200"><param name="movie" value="http://www.buzzbuttons.com/BUTTON4/twitbutton.swf" />
<param name="allowscriptaccess" value="always" />
<param name="menu" value="false" />
<param name="wmode" value="transparent" />
<param name="flashvars" value="username=username" />
<a href="http://guney59.blogspot.com/" title="Blogger Widgets">Blogger Widgets</a><embed src="http://www.buzzbuttons.com/BUTTON4/twitbutton.swf" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" width="200" height="200" menu="false" wmode="transparent" flashvars="username=username"></embed></object></div>

 

 

 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap