1. Ana Sayfa
  2. Genel

Ücretsiz Resim Düzenleme Programı PIXresizer İndir


0

PIXresizer, indirgenmiş dosya boyutları ile kolayca web ve e-posta dostu sürümleri oluşturmak için bir fotoğraf boyutlandırma programıdır. PIXresizer 2.0.8 ücretsiz Web site resim boyutlandırma editörünü şimdi İndir

İndirilmiş dosyalar farklı bir klasöre kaydedilir; böylece orijinal resimleriniz hiç değişmez. PIXresizer, seçim için birkaç farklı yeniden boyutlandırma yöntemi sunar ve en uygun görüntüyü hesaplamak için görüntü boyutlarını otomatik olarak algılayabilir. Buna ek olarak, görüntü biçimleri arasında “JPeg, Gif, Bmp, Png ve Tiff,” resim uzantılarına dönüştürebilir, resimleri döndürebilir, gri tonlamaya dönüştürebildiği gibi toplu mod da çoklu görüntüleri yeniden boyutlandırabilir. Ayrıca resimlerinizden orijinal Exif ​​bilgilerini saklamanıza izin verir. Web yöneticileri ve dijital fotoğrafçılar için harika bir arkadaş.

PIXresizer resim editörünü nasıl kullanacaksınız aşağıda verilen linkten inceleyebilirsiniz.

İlgili MakalePIXresizer-Image Resizer resim editör kullanımı

İşletim Sistemi: 98 / ME / NT4 / 2k / 2k3 / 2k8 / XP / V / 7/8/10, Windows

Lisans: Ücretsiz, Sürüm versiyonu : PIXresizer 2.0.8

 

 


Dil :İngilizce. Dile ihtiyacınızda yok. Resmi seç, boyutu belirle, uzantıyı belirle, seçimi masa üstüne kaydet. Bu aşamadan sonra web sitene Seo dostu resmi yükle.
Boyut : 2.93 Mb
PIXresizer 2.0.8 ücretsiz Web site resim boyutlandırma editörünü şimdi İndir

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap