Twitter’in Yeni Retweet Yorum Özelliği
  1. Ana Sayfa
  2. Eklentiler

Twitter’in Yeni Retweet Yorum Özelliği

0

Twitter’in Retweet uygulamasına geç de olsa teknolojik gelişimleri uygulama çalışmaları Twitter kullanıcılarını sevindirdi. 2014 yılında çalışmalarını başlattığı Retweet yorum özelliği artık devrede ve kullanabiliyorsunuz. Örneğin Twitter mesajlarından biri olan arkadaşımız +Constanța Abălașei-Donosă ‘un mesaj altında bulunan Retweet simgesine tıklayıp yorum yazdıktan sonra Tweetle butonu ile yazdığınız yorumu gönderebiliyorsunuz. Bu arada Blogger’un yazı editöründeki G+ çevre ekleme özelliğini kullanarak arkadaşımız +Constanța Abălașei-Donosă ‘e merhaba diyelim.

Bu özellik şu anda tarayıcı iOS sürümünde kullanılabiliyor. İlerleyen zaman diliminde Twitter’ın Android uygulamasında da kullanılacağı biliyor. Uygulamaya alınan bu yeni özellik sayesinde Twitter kullanıcıları tweet’ini, Retweet’lerken sınırlı olan 140 karakterlik mesaj limitini kaybetmeden yorum ekleyip paylaşabilecekler. Ayrıca Twitter ile ilgili geniş bilgiye buradan ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.

Retweet

Yukarıda Retweet butonuna tıklayarak yazdığımız yorum ve Tweetle butonuna tıkladıktan sonraki yorum penceresi görülmekte.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap