Twitter’ın Ücretli Abonelik Hizmetinin İsmi ve Fiyatı Ortaya Çıktı
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Twitter’ın Ücretli Abonelik Hizmetinin İsmi ve Fiyatı Ortaya Çıktı

0

Twitter‘ın belli bir ücret ödemeyi kabul edecek olan kullanıcılarına yeni özellikler sunacağı ifade ediliyordu. ‘Twitter Blue‘ olarak adlandırılabileceği söylenen özelliğin fiyatı hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı.

Sosyal medya platformlarının çok büyük bir kısmı ücretsizdir. Para kazanmak için farklı yöntemler izlerler. Örneğin Facebook, elde ettiği gelirin kaynağı olarak kullanıcıların gördüğü reklamları işaret etmektedir. Twitter ise bu durumu değiştirmeye hazırlanıyor.

Son dönemlerde sık sık daha fazla özelliğe sahip, paralı bir abonelik sistemi getireceği yönünde haberler çıkan Twitter, bütün dikkatleri üzerine çekmişti. Şimdi de daha önce de tersine mühendislik yaparak uygulamalar hakkında bilgiler veren bir yazılım mühendisi, uygulama hakkında açıklamalar yaptı.

İsmi Twitter Blue olacak

Twitter’ın olası ücretli abonelik sistemi hakkında ne düşünüyorsunuz? Ücretli versiyonu kullanır mıydınız?

Kaynak :https://mashable.com/article/twitter-blue-subscription-features/

 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap