Twitter, Yeni Özelliğini Test Etmeye Başladı
 1. Anasayfa
 2. Sosyal medya

Twitter, Yeni Özelliğini Test Etmeye Başladı

0

Twitter, Platformu Facebook’a Dönüştürecek Yeni Özelliğini Test Etmeye Başladı

Twitter, paylaştığınız gönderilerde sadece tek bir tip medya dosyası paylaşmanıza olanak tanıyan özelliğini değiştiriyor. Artık aynı anda GIF, video ve fotoğraf barındıran gönderiler paylaşabileceksiniz.

Bütün sosyal medya platformları, bir diğerinde bulunan özelliklerden bazılarını kendilerine geçirirler, bu yıllardır olan bir şey. Mesela en büyük örnek şu anda Instagram’ın TikTok olmaya çalışması. Twitter’da da yakın zamanda benzer bir gelişme oldu.

Teknoloji konusunda yaptığı sızıntılarla tanınan Alessandro Paluzzi, Twitter’a gelecek olan yeni özelliğe dair bir fotoğraf paylaştı. Twitter’ın şu anda test ettiği bu yeni özellik, uygulamayı bir nevi Facebook’a dönüştürecek ama kötü anlamda değil.

Twitter’a aynı anda video, GIF ve fotoğraf paylaşma özelliği geliyor

Artık Twitter’da da aynı Facebook’taki gibi bir tarzda farklı medya türlerini içeren gönderiler atabileceksiniz. Siz test edilen yeni özellik hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak: https://www.gsmarena.com/twitter_tests_adding_multiple_forms_of_media_to_one_tweet-news-55242.php

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir