Twitter Ücretsiz Sosyal Eklenti Butonları
  1. Ana Sayfa
  2. Eklentiler

Twitter Ücretsiz Sosyal Eklenti Butonları

0

Twitter’in ücretsiz Sosyal Eklenti Butonlarını, Blogger bloglarınızda kullanabileceğiniz birçok değişik görselliklerle süslenmiş, Twitter Sosyal eklenti ( Follow Me ) takip etme rozetleri. Blogger ve siteler için hazırlanmış bu rozetleri sayfalarınızın üstüne ekleyebilirsiniz. Beğendiğiniz görseli seçerek düğme al menüsüne tıklayıp, ayarlar kısmında twitter adınızı yazarak yanda bulunan butona tıkladığınızda kod sizin için otomatik oluşturuluyor. Eklentiye aşağıdaki bağlatı linkinden giriş yapabilirsiniz.

twitter-kodu

( Bağlantı Linki : http://www.twitterflash.net/scrollbar/ )
İstediğiniz gibi ayarları yapıp, özelleştirerek uygulamayı kullanın.

Uygulama, twitterflash.net’in bir uygulaması olup, uygulamadaki rozetleri blog’unuzda kullanmak için ; twitterflash.net sayfasını ziyaret edip, Twitter adınızı yazıyorsunuz.

( Bağlantı Linki : http://www.twitterflash.net/index.php )

enter-your-twitter-id

Uygulama kodunu aldıktan sonra Yerleşim> Gadged ekle> HTML/JavaScript kısmına ekleyerek istediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Hoşunuza gideceğini ümit ediyor.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap