Twitter Follow Me Sosyal Eklenti Rozeti
  1. Ana Sayfa
  2. Eklentiler

Twitter Follow Me Sosyal Eklenti Rozeti

0

Hoşunuza Gidecek Sosyal eklenti ( Follow Me ) Blogger bloglar ve siteler için hazırlanmış yandaki bu rozeti sayfalarınızın üstüne ekleyebilir, hesaplardaki ayarlar kısmından istediğiniz gibi ayarları özelleştirerek uygulamayı kullanabilirsiniz. Uygulama Go2web20.Net’ in uygulaması olup, uygulamadaki rozeti blog’unuzda kullanmak için ; aşağıdaki linkte belirtilen sayfasını ziyaret ediyoruz. Twitter “Follow” Badge for your site/blog İstediğiniz gibi ayarları doldurduktan sonra alacağınız kodu blog’umuza Gadged olarak ekleyebilirsiniz.Sitede yapacağınız ayarların görüntüsü resimde belirtilmiştir.

Twitter sayfa sayısını öğrenmek isterseniz. (Twitter Counter) Twitter sayfa yayın içeriklerinize abone olan takipçilerinizin (sayısını) blog’unuzda göstermek için Twitterconter giriş yaptıktan sonra ayarlarınızı belirleyip, blog’unuza yeni Gadget olarak eklemeniz yeterli olacaktır.

Twitter-cunter

 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap