Turuncu Renkli Blogger Temasına Sosyal Paylaşım Butonu Ekleme
  1. Ana Sayfa
  2. Blogger

Turuncu Renkli Blogger Temasına Sosyal Paylaşım Butonu Ekleme

0
 
Blogger’un varsayılan yeni turuncu renklerin hakim olduğu temasına Sosyal paylaşım butonları nasıl eklenir? Blogger’un yeni temalarını inceleyip kurmayı düşünenlerden biri iseniz, Önemli kategorisinde yer alan Blogger Turuncu renkli tema tasarımına sosyal paylaşım butonlarını aşağıdaki makaleyi takip ederek kurabilirsiniz. Demo
 

Bu mkalede AddThis Sosyal paylaşım web sitesindeki Orjinal sosyal paylaşım butonlarını yeni kategorisinde yer alan turuncu renkli tema tasarımına ekleyeceğiz.

 

Turuncu Renkli Blogger Temasına Sosyal Paylaşım Butonu Ekledikten sonra paylaşım butonlarının görünümü aşağıdaki resim gibi görülecektir.

 

Turuncu Renkli Blogger Temasına AddThis Sosyal Paylaşım Butonu Ekle:

1. AddThis web sitesine buradan giriş yapın.

2. Üye değilseniz üye işlemlerini tamamlayın. Profilinizi oluşturun.

AddThis Sosyal Paylaşım Web Sitesinde Profil Oluşturma

AddThis Orijinal Paylaşım Düğmeleri Nasıl Alınır

3. Oluşturduğunuz profile tıklayın. Araçlar → Yeni araç ekle → Paylaşım düğmeleri → Inline, Çizgide seç, Devam butonuna tıkla → Tasarım butonuna tıkla → Stil aç→ Orjinal tıkla. Sol üstteki ok ile düzenlemeye geç ve yaptığın seçimler için, Kaydet ve devam butonu ile devam edin.


Açılan pencerede, verilen ilk kodları kopyalayın. İkinci olarak, blog HTML kodlarını açın ve gövde kapanış etiketi olan, </ body> etiketinin hemen üstüne yapıştırın.

Son olarak, Sosyal paylaşım butonları etkinleştirmek için, aşağıdaki etiketi bulun ve AddThis’in ikinci kodlarını bu etiketin hemen üstüne yapıştırın. Bulunacak etiket →

<div class=’post-footer’>

Yapacağınız uygulamada kodların nereye ekleneceği aşağıda resimde gösterilmiştir inceleyin. 

 

Blog temanızda bulduğunuz etiketten birkaç adet olabilir. Lütfen resimde hangi etiketler altına geldiğine dikkat edin.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap