TurkNet, İnternet Fiyatlarına Zam Yaptı! İşte Yeni Fiyatlar
 1. Anasayfa
 2. Bilgisayar Bilim ve Teknoloji

TurkNet, İnternet Fiyatlarına Zam Yaptı! İşte Yeni Fiyatlar

0

En popüler internet sağlayıcılarından biri olan ve tek fiyat politikası izleyen TurkNet, hizmet fiyatında %47 oranında zam yaptı. Yeni zamla birlikte internet fiyatı 249,90 TL’ye ulaştı.

Türkiye’nen en popüler internet sağlayıcılarından biri olan TurkNet, bugün kullanıcılarına pek de hoş olmayan bir güncelleme yaptı. TurkNet altyapısı olanlara 139,90; olmayanlara 169,90 TL’den internet hizmeti sunan şirket, yeni ücreti 249,90 TL olarak açıkladı.

TurkNet abonelerine gönderilen mesajda yeni ücretin Şubat 2023 tarihli faturaya yansıyacağı ifade edildi. Ayrıca zamla birlikte bu zamdan daha az etkilenmek isteyenler için farklı bir seçenek de sunuldu.

10 aylık internet, 199,90 TL/ay ile ödenebilecek:

TurkNet aboneleri, 249,90 TL’lik ücret ödememek isterlerse önümüzdeki 10 ayın internet ücretini peşin olarak ödeyerek aylık 199,90 TL’ye kullanabilecek.

TurkNet: “Piyasa koşulları göz önüne alınarak, kalitemizden ödün vermemek adına bir fiyat güncellemesi yapmamız gerekti”

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 1
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir