TürkNet, İnternet Fiyatına Yüzde 40 Oranında Zam Yaptı
 1. Anasayfa
 2. Genel

TürkNet, İnternet Fiyatına Yüzde 40 Oranında Zam Yaptı

0

 

TürkNet, İnternet Fiyatına Yüzde 40 Oranında Zam Yaptı: İşte Yeni Fiyat

En popüler internet sağlayıcılarından biri olan ve tek fiyat politikası izleyen TürkNet, hizmet fiyatında %40 oranında zam yaptı. Yeni zamla birlikte internet fiyatı 139,90 TL‘ye ulaştı.

Türkiye’nen en popüler internet sağlayıcılarından biri olan TürkNet, bugün kullanıcılarına pek de hoş olmayan bir güncelleme yaptı. 2021 yılının temmuz ayından bu yana 99,90 TL’den hizmet veren sağlayıcı, bugün internet hizmetinin fiyatına %40 oranında zam uyguladı. Yeni zamla birlikte TürkNet internet hizmetinin fiyatı 139,90 TL olarak güncellendi.

Geçtiğimiz dönemde her yıl düzenli olarak haziran ayında fiyatlarında zam yapan TürkNet, 2020 yılında hizmet fiyatını 75 TL’den 85 TL’ye yükseltmişti. 2021 yılının haziran ayında yapılan duyuruyla birlikte bu fiyat 99,90 TL’ye yükselmişken, bu ay gelen beklenmedik zamla birlikte fiyatlar 139,90 TL’ye ulaştı. TürkNet, henüz mevcut abonelerine bir bilgilendirme göndermedi. Fakat sosyal medyada bazı kullanıcıların tepkilerine cevap verdi.

TürkNet’in bir kullanıcıya verdiği zam cevabı:

TürkNet’in yeni zammı sosyal medyada konuşulmaya başladı:

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir