Türkiye’nin pek çok bölgesinde elektrik kesintileri yaşanıyor
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Türkiye’nin pek çok bölgesinde elektrik kesintileri yaşanıyor

0
 

Sosyal medya üzerinde paylaşım yapan kullanıcılar, ülkemizin pek çok bölgesinde elektrik kesintisi yaşandığını söylüyor.

Son dönemlerde orman yangıları ile boğuşan ülkemiz, şimdi de elektrik sorunuyla karşı karşıya. Türkiye‘nin farklı bölgelerinden yapılan sosyal medya paylaşımları, Ege bölgesi başta olmak üzere pek çok farklı noktada elektrik kesintileri yaşandığını gösteriyor. Henüz sebebi tespit edilemeyen kesintilerin, yangından kaynaklandığı iddiaları üzerinde duruluyor.

Türkiye’de geniş çaplı elektrik kesintileri yaşanıyor

Kesintinin şu an için hangi bölgeleri kapsadığı net olarak bilinmiyor. Ancak Ege ve Akdeniz bölgesinde Muğla, Antalya, İzmir ve Hatay gibi pek çok ilde vatandaşlar elektriğe sahip değil. Henüz resmi makamlardan konuyla ilgili açıklama gelmezken, sosyal medya paylaşımları çığ gibi büyüyor.

 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap