Türkiye’nin pek çok bölgesinde elektrik kesintileri yaşanıyor

Sosyal medya üzerinde paylaşım yapan kullanıcılar, ülkemizin pek çok bölgesinde elektrik kesintisi yaşandığını söylüyor.

 

Sosyal medya üzerinde paylaşım yapan kullanıcılar, ülkemizin pek çok bölgesinde elektrik kesintisi yaşandığını söylüyor.

Son dönemlerde orman yangıları ile boğuşan ülkemiz, şimdi de elektrik sorunuyla karşı karşıya. Türkiye‘nin farklı bölgelerinden yapılan sosyal medya paylaşımları, Ege bölgesi başta olmak üzere pek çok farklı noktada elektrik kesintileri yaşandığını gösteriyor. Henüz sebebi tespit edilemeyen kesintilerin, yangından kaynaklandığı iddiaları üzerinde duruluyor.

Türkiye’de geniş çaplı elektrik kesintileri yaşanıyor

Kesintinin şu an için hangi bölgeleri kapsadığı net olarak bilinmiyor. Ancak Ege ve Akdeniz bölgesinde Muğla, Antalya, İzmir ve Hatay gibi pek çok ilde vatandaşlar elektriğe sahip değil. Henüz resmi makamlardan konuyla ilgili açıklama gelmezken, sosyal medya paylaşımları çığ gibi büyüyor.

 

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Tibet buzullarında keşfedilen 15 bin yıllık virüsler, laboratuvar ortamında yeniden canlandı. Bu virüslerden buzulların içinde daha fazla olabilmesi fikri endişe uyandırıyor.

Tibet Buzullarında 15 Bin Yıllık Virüsler Keşfedildi

Venom’ın devam filmi Venom: Let There Be Carnage’tan yeni bir fragman paylaşıldı