Türkiye’de popüler Samsung modeline One UI 6.1 sürprizi!
 1. Anasayfa
 2. Mobil

Türkiye’de popüler Samsung modeline One UI 6.1 sürprizi!

0

 

Galaxy S21 FE için One UI 6.1 güncellemesi yolda. Samsung, sevilen orta-üst seviye modeline güncelleme dağıtmaya başladı.

Samsung, One UI 6.1 dağıtım programını hızlandırmış durumda. Orta seviyeden amiral gemisine kadar birçok cihaza güncelleme veren şirket, son olarak Türkiye’de popüler olan Galaxy S21 FE için One UI 6.1 müjdesinde bulundu.

Galaxy S21 FE için One UI 6.1 güncellemesi yolda

Samsung, One UI 6.1 güncellemesini ABD’den başlayarak S21 FE sahiplerine sunmaya başladı. Güncelleme Fan Edition modeli için beklenenden birkaç gün önce yayınlandı. Dağıtım ilk olarak ABD’deki müşteriler için kullanıma sunuldu.

Samsung’un önümüzdeki günlerde güncellemeyi küresel olarak dağıtıma çıkarması bekleniyor. Bu da ülkemizdeki Galaxy S21 FE cihazlarının en yeni arayüze kavuşacağı anlamına geliyor. Peki One UI 6.1 neler vadediyor?

One UI 6.1; S21 FE’ye birçok yeni özellik ve iyileştirme getirecek. Yazılım güncellemesinde yer alan önemli değişiklikler arasında yapay zeka tabanlı Galaxy AI özelliği oldu. Ancak S21 serisinde yer alan tüm yapay zeka özelliklerinin S21 FE için sunulmayacağı belirtildi.

Ayrıca performans, gizlilik ve güvenlik tarafında da çeşitli geliştirmeler olacak gibi duruyor. Galaxy S21 FE sahipleri güncellemeyi Ayarlar’dan kontrol edebilir. Ancak birkaç hafta içerisinde otomatik güncelleme yapılacağını düşünüyoruz.

Geçtiğimiz günlerde Güney Kore’deki Galaxy S22, Tab S8 serisi, Z Fold 4, ve Z Flip 4 kullanıcıları için yayınlanan Galaxy One UI 6.1 güncellemesi, ayrıca global olarak indirilebilir hale geldi.

 Eğer kullandıysanız, deneyimlerinizi ve düşüncelerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir