Türkiye’de Geçtiğimiz Hafta En Çok İzlenen Dizi ve Filmler
 1. Ana Sayfa
 2. Sinema

Türkiye’de Geçtiğimiz Hafta En Çok İzlenen Dizi ve Filmler

0

Rekorlar Kıran Wednesday Zirvede! İşte Türkiye’de Bu Hafta En Çok İzlenen Dizi ve Filmler

JustWatch, 28 Kasım- 4 Aralık tarihlerinde Türkiye’de dijital platformlarda en çok izlenen dizi ve filmlerin hangileri olduğunu açıkladı. Listede yer alan dizi ve filmlere gelin birlikte bakalım.

Popüler çevrimiçi dizi ve film platformlarındaki verileri derlemesiyle bilinen JustWatch, geçtiğimiz hafta Türkiye’de internetten en çok izlenen dizi ve filmleri açıkladı. Açıklanan veriler, geçtiğimiz hafta çoğumuzun dizi olarak Netflix’in tüm dünyada başarı yakalayan Addams Ailesi uyarlaması Wednesday’i, film olarak ise korku türündeki Mürit’i izlediğini gözler önüne seriyor. Dilerseniz hep birlikte, açıklanan verilere detaylıca bakalım.

JustWatch’un 28 Kasım- 4 Aralık tarihlerini kapsayan verileri, Netflix’in film ve dizi sektöründe hakimiyeti yeniden elde etmeye başladığını gösteriyor. Öte yandan çalıntı olduğu iddia edilen 1899’un da Türk izleyicilerin gündeminde bulunmaya devam ettiği, geçtiğimiz günlerde çıkış yapan yerli distopik dizi Sıcak Kafa’nın da ilk 10’a girmeye başardığı verilerden görülebiliyor.

Geçtiğimiz hafta Türkiye’de en çok izlenen diziler

 1. Wednesday
 2. 1899
 3. Willow
 4. The Peripheral
 5. The Walking Dead
 6. Star Wars: Andor
 7. Sıcak Kafa
 8. Rick and Morty
 9. Manifest
 10. Better Call Saul

Geçtiğimiz hafta Türkiye’de en çok izlenen filmler

 1. Mürit
 2. Avatar
 3. Grinç
 4. Galaksinin Koruyucuları 3 
 5. Bıçaklar Çekildi
 6. Mucize
 7. Ucuz Roman
 8. Aşk Her Yerde
 9. Disenchanted
 10. Her Şey Her Yerde Aynı Anda

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap