Türkiye İş Bankası Personel Pozisyon Alımları Başladı
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Türkiye İş Bankası Personel Pozisyon Alımları Başladı

0

Türkiye İş Bankası açık pozisyonlar için personel alımları başladı. İş Bankası’nın internet sitesinden Başvuru şartları duyurularak, farklı illerde de açık pozisyonlar olduğu belirtildi. Türkiye İş Bankası personel alımı yapacağını ve bunun birçok ilde gerçekleşeceğini, başvuru şartları başvurulan pozisyona göre değişiklik gösterse de bazı belli başlı özelliklere göre de genel şartlar her personelde aranıyor.

Bunlar arasında İngilizce bilmek, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ve erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak gibi şartlar bulunuyor. Memur alımı ve Müfettiş Yardımcısı alacak olan İş bankasının başvuru tarihleri de belli oldu.

İş Bankası'nın internet sitesinden Başvuru şartları duyurularak, farklı illerde de açık pozisyonlar olduğu belirtildi.

Memur Alım Tarihleri Belirlendi:

Türkiye İş Bankası personel alımı memurlar için belli oldu. Aday memurların 6 Kasım 2016 tarihine kadar başvuru yapması gerektiği belirtildi. Sınava girecek adayların Adana, Hatay, Mersin, Osmaniye illerinde ikamet etmesi, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 1986 ve sonrası doğumlu olması, kamu haklarından yoksun olmaması, zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımaması, sağlık durumunun Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olması gerektiği belirtildi.

Özellikle başvuru yapacak olan erkek adayların askerliğini yapmış olması, muaf olması veya Şubat 2018 celp dönemine kadar tecilli olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra İş Bankası’nın daha önce düzenlemiş olduğu operasyon destek elemanı, çağrı merkezi, memur gibi herhangi bir mülakat ve değerlendirme merkezi aşamasında başarısız sayılmamış olması gerektiği ifade edildi.

Dört Yıllık Mezun Adaylar:

İş Bankası başvuru şartları arasında ayrıca herhangi bir cezadan dolayı hüküm giymemiş olmak ve 6 Kasım 2016 tarihi itibariyle, üniversitelerin Halkla İlişkiler, Hukuk, İktisat, İstatistik, İşletme, Matematik, Muhasebe, Sermaye Piyasası, Sigortacılık, Kamu Yönetimi, Aktüerya, Bankacılık, Ekonometri, Ekonomi, Finans, Maliye, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret bölümlerinde dört yıllık mezun olması gerektiği de açıklanmıştır.

Sınav daveti ise sadece uygun bulunan adaylara gönderilecek ve görev teklifleri kadro ihtiyacı oluşacak şubeler için yapılacaktır. Uygun olan adaylara davetiyelerinin 1 Kasım 2016 Salı günü saat 18:00’den itibaren İş Başvuru Formunda yer alan Başvuru Durum Takip alanından yapılacağı açıklanmıştır.

Personel Alımı Yapılacak Şehir Ve Tarih:

Erzurum Bölgesi Memur Alım Sınavı 06.11.2016

Gaziantep Bölgesi Memur Alım Sınavı 06.11.2016

Antalya Bölgesi Memur Alım Sınavı 06.11.2016

Diyarbakır Bölgesi Memur Alım Sınavı 06.11.2016

Konya Bölgesi Memur Alım Sınavı 06.11.2016

Samsun Bölgesi Memur Alım Sınavı 06.11.2016

Müfettiş Yardımcısı Alım Sınavı 19.11.2016

Adana Bölgesi Memur Alım Sınavı 06.11.2016

Kaynak: Google News

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap