Türk Telekom’dan PUBG Mobile için internet paketleri!
 1. Anasayfa
 2. Oyun

Türk Telekom’dan PUBG Mobile için internet paketleri!

0

Türk Telekom uzun süredir piyasada olmasına rağmen popülerliğini koruyan PUBG MOBILE için özel internet paketlerini duyurdu.

Günümüzde mobil oyunların elde ettiği popülerlik herkesin dikkatini çekiyor. Artık sadece oyunu geliştiren firmalar değil, internet servis sağlayıcısından giyim sektörüne kadar herkes o oyuna özel seçenekleri tüketiciye sunuyor. Özellikle koronavirüs döneminde çok ciddi bir popülerlik kazanan PUBG Mobile için harekete geçen Türk Telekom, oyuna özel internet paketlerinin duyurusunu gerçekleştirdi.

Faturalı ve faturasız mobil müşterilerin haftalık veya aylık olarak yararlanabileceği ek paketler, oyun tutkunlarının diledikleri her yerde PUBG MOBILE’ın keyfini çıkarmalarını sağlıyor. PUBG oynarken harcadığınız veriler bu paketlerden düşülüyor ve böylece sizin normal internet paketinizi etkilemiyor.

Türk Telekom PUBG MOBILE internet paketleri

Türk Telekom faturalı müşteriler, haftalık sınırsız interneti faturalarına ek 25 TL karşılığında bu hizmetten yararlanabilirken, aylık sınırsız internete yalnızca 49 TL’ye sahip olabiliyor.

Türk Telekom faturasız müşteriler ise PUBG MOBILE’a özel haftalık 15GB interneti 25 TL karşılığında kullanabilirken aylık 30GB internete 49 TL’ye sahip olabiliyor.

Türk Telekom mobil müşterileri; Türk Telekom uygulaması, SMS, Türk Telekom mağazaları veya müşteri hizmetleri üzerinden kayıt olarak paketlerden yararlanabiliyor.

SMS kanalı ile kayıt olmak isteyen müşteriler HAFTALIK PUBGM yazıp 5555’e kısa mesaj göndererek haftalık paketlere, AYLIK PUBGM yazıp 5555’e kısa mesaj göndererek aylık paketlere sahip olabiliyor.

Kaynak: https://www.aroged.com/2023/01/12/internet-packages-for-pubg-mobile-from-turk-telekom/ 

 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir