Türk Telekom’dan PUBG Mobile için internet paketleri!
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Türk Telekom’dan PUBG Mobile için internet paketleri!

0

Türk Telekom uzun süredir piyasada olmasına rağmen popülerliğini koruyan PUBG MOBILE için özel internet paketlerini duyurdu.

Günümüzde mobil oyunların elde ettiği popülerlik herkesin dikkatini çekiyor. Artık sadece oyunu geliştiren firmalar değil, internet servis sağlayıcısından giyim sektörüne kadar herkes o oyuna özel seçenekleri tüketiciye sunuyor. Özellikle koronavirüs döneminde çok ciddi bir popülerlik kazanan PUBG Mobile için harekete geçen Türk Telekom, oyuna özel internet paketlerinin duyurusunu gerçekleştirdi.

Faturalı ve faturasız mobil müşterilerin haftalık veya aylık olarak yararlanabileceği ek paketler, oyun tutkunlarının diledikleri her yerde PUBG MOBILE’ın keyfini çıkarmalarını sağlıyor. PUBG oynarken harcadığınız veriler bu paketlerden düşülüyor ve böylece sizin normal internet paketinizi etkilemiyor.

Türk Telekom PUBG MOBILE internet paketleri

Türk Telekom faturalı müşteriler, haftalık sınırsız interneti faturalarına ek 25 TL karşılığında bu hizmetten yararlanabilirken, aylık sınırsız internete yalnızca 49 TL’ye sahip olabiliyor.

Türk Telekom faturasız müşteriler ise PUBG MOBILE’a özel haftalık 15GB interneti 25 TL karşılığında kullanabilirken aylık 30GB internete 49 TL’ye sahip olabiliyor.

Türk Telekom mobil müşterileri; Türk Telekom uygulaması, SMS, Türk Telekom mağazaları veya müşteri hizmetleri üzerinden kayıt olarak paketlerden yararlanabiliyor.

SMS kanalı ile kayıt olmak isteyen müşteriler HAFTALIK PUBGM yazıp 5555’e kısa mesaj göndererek haftalık paketlere, AYLIK PUBGM yazıp 5555’e kısa mesaj göndererek aylık paketlere sahip olabiliyor.

Kaynak: https://www.aroged.com/2023/01/12/internet-packages-for-pubg-mobile-from-turk-telekom/ 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap