Türk Telekom’dan duyuru geldi! 28 – 29 – 30 Aralık tarihinde internet kesintisi olacak… O bölgeler belli oldu!

28 – 29 ve 30 Aralık tarihinde belirli illerde internet kesintisi olacağı Türk Telekom tarafından açıklandı.

28 – 29 ve 30 Aralık tarihinde belirli illerde internet kesintisi olacağı Türk Telekom tarafından açıklandı.

28 – 29 ve 30 Aralık tarihinde belirli illerde internet kesintisi olacağı Türk Telekom tarafından açıklandı.

5 il ve 14 ilçede belirlenen tarihlerde üç gün süre ile internet kesintileri olacak.

Alt yapı çalışmalarından dolayı meydana gelecek kesintiler, ses ve hizmetlerin kısıtlanmasından dolayı yapılacak. Hangi illerde ve ilçelerde internet kesintisi olacağı açıklandı.

Türk Telekom internet kesintisi olacak il ve ilçeler…

28 – 29 ve 30 Aralık tarihinde Türk Telekom alt yapı çalışmalarından dolayı 5 il ve 14 ilçede internet kesintisi olacak.

28 Aralık tarihinde Trabzon Ortahisar’da 09:30 ila 12:30 saatleri arasında müşterilere daha iyi bir alt yapı hizmetleri sunabilmek için çalışmalar başlatılacaktır. Bazı müşterilerde kısa süreli de olsa internet kesintilerinin yaşanması ön görülen bilgiler arasındadır.
28 Aralık tarihinde İzmir Hatay ve Konak ilçelerinde 02:00 ila 06:00 saatleri arasında müşterilere daha iyi bir alt yapı hizmetleri sunabilmek için çalışmalar başlatılacaktır. Bazı müşterilerde kısa süreli de olsa internet kesintilerinin yaşanması ön görülen bilgiler arasındadır.

28 Aralık tarihide İstanbul Ataköy ve Bakırköy ilçelerinde 02:00 ila 06:00 saatleri arasında müşterilere daha iyi bir alt yapı hizmetleri sunabilmek için çalışmalar başlatılacaktır. Bazı müşterilerde kısa süreli de olsa internet kesintilerinin yaşanması ön görülen bilgiler arasındadır.
29 Aralık tarihinde Bursa Esenevler ve Yıldırım ilçelerinde 00:00 ila 06:00 saatleri arasında müşterilere daha iyi bir alt yapı hizmetleri sunabilmek için çalışmalar başlatılacaktır. Bazı müşterilerde kısa süreli de olsa internet kesintilerinin yaşanması ön görülen bilgiler arasındadır.
29 Aralık tarihinde İstanbul Avrupa Yakası Bahçelievler ve Beyoğlu ilçelerinde 02:00 ila 06:00 saatleri arasında müşterilere daha iyi bir alt yapı hizmetleri sunabilmek için çalışmalar başlatılacaktır. Bazı müşterilerde kısa süreli de olsa internet kesintilerinin yaşanması ön görülen bilgiler arasındadır.
29 Aralık tarihinde İzmir Konak ve Karabağlar ilçelerinde 02:00 ila 06:00 saatleri arasında müşterilere daha iyi bir alt yapı hizmetleri sunabilmek için çalışmalar başlatılacaktır. Bazı müşterilerde kısa süreli de olsa internet kesintilerinin yaşanması ön görülen bilgiler arasındadır.29 Aralık tarihinde Trabzon Ortahisar ilçesinde 09:00 ila 12:30 saatleri arasında müşterilere daha iyi bir alt yapı hizmetleri sunabilmek için çalışmalar başlatılacaktır. Bazı müşterilerde kısa süreli de olsa internet kesintilerinin yaşanması ön görülen bilgiler arasındadır.
29 Aralık tarihinde Kars Merkezde 02:00 ila 06:00 saatleri arasında müşterilere daha iyi bir alt yapı hizmetleri sunabilmek için çalışmalar başlatılacaktır. Bazı müşterilerde kısa süreli de olsa internet kesintilerinin yaşanması ön görülen bilgiler arasındadır.30 Aralık tarihinde Bursa Esenevler ve Yıldırım ilçelerinde 00:00 ila 06:00 saatleri arasında müşterilere daha iyi bir alt yapı hizmetleri sunabilmek için çalışmalar başlatılacaktır. Bazı müşterilerde kısa süreli de olsa internet kesintilerinin yaşanması ön görülen bilgiler arasındadır.30 Aralık tarihinde İstanbul Avrupa Yakası Gayrettepe ve Beşiktai ilçelerinde 02:00 ila 06:00 saatleri arasında müşterilere daha iyi bir alt yapı hizmetleri sunabilmek için çalışmalar başlatılacaktır. Bazı müşterilerde kısa süreli de olsa internet kesintilerinin yaşanması ön görülen bilgiler arasındadır.

30 Aralık tarihinde İzmir Konak ve Buca ilçelerinde 02:00 ila 06:00 saatleri arasında müşterilere daha iyi bir alt yapı hizmetleri sunabilmek için çalışmalar başlatılacaktır. Bazı müşterilerde kısa süreli de olsa internet kesintilerinin yaşanması ön görülen bilgiler arasındadır.

 

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Microsoft’un halen kaydadeğer bir kitle tarafından kullanılan işletim sistemi Windows 7, desteğin kesilmesinin ardından uygulamalar tarafından da dışlanacağa benziyor.

Google, Chrome geliştiricilerine Windows 7’yi bırakmalarını önerdi

'Gain' Adında Yeni Bir Dijital İçerik Platformu Geliyor: Yayın Tarihi Belli Oldu

Dijital İçerik Platformu Gain’in Yayın Tarihi Belli Oldu