Türk Telekom yeni internet paketlerini açıkladı
 1. Anasayfa
 2. Adsl

Türk Telekom yeni internet paketlerini açıkladı

0

Türk Telekom internet fiyatlarını yeni yayınladığı listeyle birlikte güncelledi. Yeni abonelere yönelik limitsiz internet paketlerini kapsayan kampanyada, giriş seviyesindeki limitsiz paketin 24 ay taahhütlü fiyatı değişmeden paket hızı 8 Mbps’ye yükseltildi. Türk Telekom internet fiyatı için her pakete farklı bir plan bulunuyor.

Türk Telekom internet fiyatı ne oldu?

Yeni duyurulan kampanyada 35 Mbps ve üzeri yüksek hızlardaki limitsiz paketlerde yapılan indirimler kampanyanın en dikkat çeken noktası oldu.

Konuyla ilgili açıklama yapan Türk Telekom Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal, 24 ay taahhüt karşılığında artık 35, 50 ve 100 Mbps gibi yüksek hızlardaki limitsiz paketlerin yüzde 30’lara varan indirimlerle sunulacağını söyledi.

Yeni kampanya kapsamında yeni müşteriler, Muud Premium, TT WiFi Limitsiz, TT Depo 10GB, McAfee Güvenlik gibi hizmetlerden 24 ay süresince faydalanabilecek.

24 Mbps ve üstü hızlarda limitsiz paketleri tercih eden kullanıcılar hem Türk Telekom Prime müşterisi oluyor hem de TT Akademi’nin 12 aylık İngilizce Online Eğitim Paketine ücretsiz sahip oluyor.

Giriş paketinde hızlar da TT Akademi’nin 12 aylık İngilizce Online Eğitim Paketin yükseldi. Ayrıca, 12 Mbps’lik pakette de 5 TL’lik indirim yapıldı.

Eski tarife üzerinden taahütleri devam eden kullanıcılara da indirimli tarifelerinden yararlanabilecekli taahhüt yenileme teklifi sunulacağı açıklandı.

Limitsiz internet kullanmak isteyenler için 100 GB’lik akıllı paketler 200 GB’a yükseltildi.

‘Yılın Kampanyası’ adıyla sunulan avantajlı tarifelerden Türk Telekom’a yeni abone olacak müşteriler 24 ay taahhüt vermeleri halinde yararlanabilecek.

Kampanya kapsamında 8 Mbps hızına sahip S pakete aylık 74,90 TL ödeme ile, 12 Mbps’lik M pakete 84,90 TL ödeme ile, 24 Mbps’lik L pakete ise 104,90 TL ödeme ile sahip olunabiliyor. Paketlerin 24 ay taahhütlü olduğunu tekrar hatırlatalım.

kaynak: https://shiftdelete.net/turk-telekom-yeni-internet-paketlerini-acikladi

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir