Türk Telekom Roket Servisini Kapattı mı ?
 1. Anasayfa
 2. Adsl

Türk Telekom Roket Servisini Kapattı mı ?

3

Türk Telekom (TTNet) online işlemler hizmetleri işlem menüsü Kullanıcı hizmetleri bölümü içinde yer alan Roket servisi başlatma sayfası 19.10.2016 tarihi ile kaldırılmış durumda.

Roket servisi  VDSL ve VDSL 2 kullanıcılarını kapsayan  ayda 1 gün (24 saat) boyunca 100 Mb’ye kadar sınırsız indirme  hızı sağlayan güzel  bir servisti. Adil kullanım kotası ile sıkıntıya giren kullanıcılar için  güzel bir hediye olmuştu. Şuandan itibaren

Türk Telekom web sitesinde Roket ile ilgili tüm sayfalarda kaldırılmış durumda.

ttnet-roket

TTNet, AKK kampanyasının BTK’ya kadar uzanmasından sonra  Roket servisini kaldırmış olabilir. Belkide şuan için sadece geçici bir şekilde kaldırılmışta olabilir. Roket servisi Online işlemler menüsünde yapılan bir çalışma yüzünden çalışmadığı yönünde iddalarda mevcut ; umarım Roket servisi iptal edilmez. Gelişmeleri bu makale üzerinden takip edebilir;  AKK hakkındaki görüşlerinizi yorum bölümünden burada tartışabilirsiniz.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

1984 İzmit'te doğdu Konya Selçuk Üniversitesi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi mezunu. Network Dizayn kurucusu ve editörü. Server altyapısını kuran ve düzenleyen kişi. Gerçek bir teknoloji bağımlısı olan Fatih, ayrıca oyun dünyası ve film sektörüne de ilgili.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (3)

 1. Çok kötü olmuş umarım Akk kalkar

 2. Müşteri hizmetleri alt yapı çalışmasından dolayı dedi ve ne zaman geleceği ile ilgili tarih vermedi bayadır kapalı işe yarar bi çalışmaydı umarım gelir 4 gözle bekliyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir