Türk Telekom ödenmemiş faturalar için yeni kampanya başlattı

Türk Telekom, ödenmemiş faturaları bulunan aboneler için “Faizleri Sıfırlıyoruz” kampanyası başlattı.

Türk Telekom, ödenmemiş faturaları bulunan aboneler için “Faizleri Sıfırlıyoruz” kampanyası başlattı. Bu kapsamda 31 Aralık 2017 tarihinden önce telefon, internet ve mobil hattı iptal edilmiş ancak kuruma halen borcu olan müşterilerin geçmişe dönük borçlarının faizleri silinecek.


Türk Telekom, geçmişe dönük borcu olan müşterileri için yeni bir kampanya başlattı. Şirketin Türkiye’nin Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı’na da katkı sunmak için hazırladığı “Faizleri Sıfırlıyoruz” kampanyası ile; 31 Aralık 2017 tarihinden önce telefon, internet ve mobil hattı iptal edilmiş ancak kuruma halen borcu bulunup yasal takipte olan Türk Telekom, TTNET ve TT MOBİL müşterilerinin faizleri silinecek.
Ödeme zorluğu içinde bulunan borçlulara kolaylık sağlanması amacıyla düzenlenen kampanya 31 Aralık 2018’e kadar devam edecek. Bu tarihe kadar kampanyadan yararlanmak isteyenler Türk Telekom, TTNET ve TT MOBİL müşterileri borçlarını faizsiz ödeyebilecek.

NERELERDEN BAŞVURU YAPILABİLECEK?

Türk Telekom’dan yapılan duyuruya göre kampanyadan faydalanmak isteyen Türk Telekom, TTNET ve TTMOBİL müşterileri; Türk Telekom ofis ya da bayileri, PTT ofisleri, anlaşmalı banka gişeleri, Türk Telekom ve anlaşmalı banka web sayfalarından ödeme yaparak “Faizleri Sıfırlıyoruz” kampanyası çerçevesinde sağlanan avantajlardan faydalanabilecek.

Kaynak: https://www.haberturk.com/turk-telekom-a-borcu-olanlar-icin-yeni-kampanya-2219011-teknoloji

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor …

0

Samsun’da ertelenen konser 18 Kasım’da halkla buluşacak

Dünyada en fazla ölüme neden olan hastalık hipertansiyon