Tumblr, reklamsız deneyim için yeni abonelik sistemi sunuyor
 1. Anasayfa
 2. Genel

Tumblr, reklamsız deneyim için yeni abonelik sistemi sunuyor

0

Tumblr, platformu reklamsız kullanmak isteyenler için aylık ve yıllık ödeme planları sunuyor. Ödeme yalnızca masaüstünden yapılabiliyor ancak mobilde de kullanılabiliyor.

Tumblr, yaklaşık 6 yıl önce platformda reklam göstermeye başlamıştı.Yaptığı yeni bir paylaşımla platform, kullanıcıların istemeleri halinde belirli bir ücret karşılığında reklamlardan kurtulabileceğini duyurdu. Tumblr, aylık ve yıllık olmak üzere iki farklı seçenek sunuyor.

Reklamsız Tumblr deneyimi

Tumblr’ı reklamsız olarak kullanmak isteyen kullanıcılar, aylık 5 dolar veya yıllık 40 dolar şeklinde sunulan iki farklı seçenekten birisini seçebilecekler. Platform, her iki seçeneğin de üçüncü taraf reklamları gizlediğini belirtiyor ancak Tumblr kullanıcılarının sponsorlu gönderileri gizlenmiyor.

Kullanıcılar, reklamsız Tumblr deneyimi için masaüstünden Hesap Ayarları’na giderek burada görüntüledikleri yeni başlık üzerinden istedikleri seçeneği ayarlayıp ödeme yapabiliyor.

Platformu reklamsız kullanmak isteyenler yalnızca masaüstünden bunu etkinleştirebiliyor ancak ödeme yapıldıktan sonra mobilde de reklamsız deneyim sunuluyor.

Kaynak:https://www.engadget.com/tumblr-ad-free-subscription-202934348.html.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir