1. Ana Sayfa
  2. Genel

Tumblr Bloguna Addthis Paylaşım butonu ekle

Tumblr Bloguna Addthis Paylaşım butonu ekle
0

Tumblr ile oluşturduğunuz blogunuza Sosyal paylaşım butonu ekleyebilirsiniz. Tumblr micro bloga sosyal paylaşım butonu nasıl eklenir? İlgili adımları takip edin.

Tumblr Micro Bloguna Sosyal Paylaşım butonu AddThis ekle:

1. Tumblr micro blogunuza giriş yapın.

2. Sağ üstteki Hesap simgesini seçin (simge bir insana benziyor) ve ardından

3. Görünümü Düzenle’yi seçin.

4. Tema Düzenle’yi seçin . Bir yapılandırma paneline yönlendirileceksiniz.

5. Sol üstte HTML’yi düzenle’yi seçin . Bir HTML editörüne yönlendirileceksiniz.

6. Kodun sonuna kadar ilerleyin. Gövde Kapanış ” </ body> ” etiketinin hemen üstünde, bu kodu kopyalayıp yapıştırın: Hazırladığınız kodu alıp ekleyin.

7. Sırada, Addthis de oluşturduğunuz sosyal simge kodlarını ekleyeceğiniz alanı belirlemeye. Biraz önce oluşturduğunuz kodun en altındaki kodu eklemek için html kod içinde şu etiketi aratın. (Paylaşım butonları  yazımızın altında görüleceğinden bulacağımız etiket  >>  {/block:Posts} Sol satır numarasına baktığımızda 832 numarada bu etiketi buluyoruz.Sizde aynı yolu takip ederek addthisden edindiğiniz ikinci kodu bu etiketin hemen üstüne ekleyin. Kodun eklenmiş görselini inceleyin.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap