Togg, İlk Showroom’unu Açtı: İşte Togg’un Yeni Deneyim ve Teslimat Merkezi
 1. Anasayfa
 2. Otomotiv

Togg, İlk Showroom’unu Açtı: İşte Togg’un Yeni Deneyim ve Teslimat Merkezi

0

 

Togg, bugün İstanbul, İzmir ve Adana’da yeni deneyim merkezleri açtı. Özellikle İstanbul Zeytinburnu’da açılan deneyim merkezi, hem boyutları hem de teslimat merkezi olmasıyla Togg’un ilk gerçek anlamda showroom’u olma niteliği taşıyor.

Türkiye’nin Otomobili Girişimi Grubu (Togg), yeni deneyim merkezlerini açtı. Togg T10X’lerin sergilendiği merkezlerde hem elektrikli otomobili görebiliyor hem de teknolojileri yakından inceleyebiliyorsunuz.

Togg’un ilk showroom’u diyebileceğimiz deneyim merkezi, İstanbul Zeytinburnu’nda bulunan Yedi Mavi tesislerinde açıldı. Paylaşılan fotoğraflar, tesiste en az iki adet Togg T10X sergilendiğini gözler önüne seriyor. Tüketiciler, Kula veya Anadolu rengindeki yerli otomobilleri yakından görme ve inceleme imkanı yakalamış oldular.

Togg’un yeni deneyim merkezi işte böyle görünüyor

 

Togg deneyim merkezi

togg zeytinburnu

togg mağaza

togg yedi mavi

Togg’un resmi sosyal medya hesaplarından konuyla ilgili bir paylaşım yapıldı. Yapılan bu paylaşımda “T10X akıllı cihazımızı yakından incelemek ve akıllı yaşam çözümlerini deneyimlemek için sizleri de bekliyoruz.” ifadelerine yer verildi.

Togg’un Twitter’daki paylaşımı şöyleydi:

Togg’un yeni deneyim mağazası resmen açılmış olsa da bu deneyim mağazalarının sayısı her geçen gün artacak. Hatta firma, sadece bugün İstanbul dışında İzmir (Agora AVM) ve Adana’da (M1 Adana AVM) da deneyim merkezleri açtı.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir