Tivibu’daki Sinema Kanalları 1 Ay Ücretsiz Oldu
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Tivibu’daki Sinema Kanalları 1 Ay Ücretsiz Oldu

0

Türk Telekom, Tivibu‘daki Sinema Kanalları1 Ay Ücretsiz Yaptı

Türk Telekom, IPTV hizmeti Tivibu için yeni bir kampanya başlattı. 15 Mayıs‘a kadar geçerli olacak bu kampanya kapsamında tüketiciler, Tivibu bünyesinde hizmet veren 5 sinema kanalına tamamen ücretsiz olarak erişebilecekler.

Ülkemizdeki telekomünikasyon şirketlerinden bir tanesi olan Türk Telekom, sabit internet ve internet üzerinden televizyon hizmeti de sunuyor. Hatta pek çok tüketici, Türk Telekom’un sabit internet paketleriyle birlikte “Tivibu” olarak isimlendirilen bu televizyon hizmetinden de faydalanıyor. Şirket şimdiyse, Tivibu hizmeti alan tüm müşterileri için 15 Mayıs‘a kadar geçerli olan yeni bir kampanya başlattı.

Türk Telekom’un yeni kampanyası, Tivibu bünyesinde hizmet veren 5 sinema kanalını içeriyor. Kampanya kapsamında tüketiciler, 15 Mayıs’a kadar bu 5 sinema kanalını, paketlerinden bağımsız olarak ücretsiz bir şekilde izleyebilecekler. 

 Tüketiciler, bir ay boyunca ücretsiz olarak sunulan bu kanallara HD görüntü kalitesi ile ulaşabilecekler. Kampanya, Tivibu Go uygulamasında da geçerli olacak.
Türk Telekom‘un başlattığı Tivibu kampanyası, Sinema TV, Sinema Yerli, Sinema Aksiyon, Sinema Komedi ve Sinema 1001 isimli kanalları içeriyor. Bu kanallarda gün boyunca çeşitli filmler izleyenlere sunuluyor. Ayrıca tüketiciler, kaçırdıkları filmleri 2 saat sonra, söz konusu kanalların 2’li versiyonları üzerinden izleyebilecekler.
15 Mayıs’a kadar ücretsiz olarak sunulmaya başlayan kanallara yakından baktığımızda, Sinema 1001 ve Sinema TV kanallarında ödüllü ve uluslararası yapımların olduğunu görüyoruz. Sinema Yerli kanalında ise güncel filmleri izleme imkanı yakalıyorsunuz. Sinema Aksiyon kanalında sadece aksiyon türündeki filmler yer alırken Sinema Komedi kanalında ise komedi filmlerini izlemeye doyacaksınız.
 
👀Adnan Güney Diyorki:
Türk Telekom‘un başlattığı Tivibu kampanyası, Sinema TV, Sinema Yerli, Sinema Aksiyon, Sinema Komedi ve Sinema 1001 isimli kanalları birde Bilgisayarınızda izlemeye çalışın bakalım, izleyebilecek misiniz.
Türk Telekom, önce bilgisayarda da izleyin satırlarını Tv sitesinden kaldırması lazım. D Smart TV’nin çatır çatır Bilgisayarda izlettiği yayınları maalesef Telekom izletemiyor. 
 
Bilgisayardan izlemek istediğiniz de size 2 seçenek sunuyor. Webden izle, İndir izle. Maalesef indirdiğiniz eklenti şu anda yayında olmayan İnternet tarayıcısı 11 kurmanız isteniyor. ( İndirip kursanız dahi tarayıcı çalışmıyor. 
Türk Telekom umarım teknolojiye bir adım atarak önerdiği tarayıcıları değiştirir ve Dizi, Filim, Belgesel, izleyebileceğiniz bir uygulama ekler.👀
Konu ile ilgili fikir ve düşüncelerinizi gönül rahatlığı ile paylaşabilirsiniz.Sonuç….!
 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap