The Witcher’ın 3. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu: İşte İlk Tanıtım Fragmanı [Video]
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema

The Witcher’ın 3. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu: İşte İlk Tanıtım Fragmanı [Video]

0

 

Netflix’in popüler dizisi The Witcher’ın üçüncü sezonundan ilk fragman geldi. Ayrıca yeni sezonun yayın tarihi de paylaşıldı.

Netflix’in oyun dünyasının en sevilen serisi The Witcher’dan uyarladığı aynı isimli dizisi, üçüncü sezonuyla geri dönmeye hazırlanıyor. Henry Cavill’in Geralt of Rivia’yı canlandırdığı dizinin yeni sezonundan ilk fragman da geldi.

Netflix, The Witcher 3. Sezon tanıtım fragmanında, yeni sezonda göreceğimiz olaylara kısa bir bakış sundu. The Witcher 3. sezondan gelen ilk fragman şu şekildeydi:

The Witcher 3. sezon tanıtım fragmanı:

The Witcher 3. sezon konusu:

The Witcher 3. sezon, “Kıtanın hükümdarları, büyücüleri ve canavarları onu yakalamak için yarışırken Geralt, yeni bir araya gelen ailesini onu yok etmekle tehdit edenlere karşı korumaya kararlı olan Cintralı Ciri’yi saklanmaya götürür.” sinopsisini taşıyor.

Yeni sezon, Andrzej Sapkowski’nin serinin ikinci kitabı olan Time of Contempt’i işliyor. The Witcher 3. sezon, 29 Haziran’da Netflix’te yayınlanacak.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap