The Walking Dead’in final sezonundan yeni bir fragman paylaşıldı
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

The Walking Dead’in final sezonundan yeni bir fragman paylaşıldı

0

Dizi dünyasının popüler yapımlarından The Walking Dead‘in final sezonu için yeni bir fragman paylaşıldı. Fragmanın yıldızı Jeffrey Dean Morgan. Detayları haberimizde bulabilirsiniz.
Bir dönemin en çok izlenen dizilerinden biri olan, şimdi ise popülerliği yitirse de hala yüksek izleyici sayılarına ulaşan The Walking Dead’in 11. sezonundan yeni bir fragman paylaşıldı.

Paylaşılan yeni fragmanda 11. sezondan birçok yeni sahne görebiliyoruz. Paylaşılan bu yeni fragmanın odak noktasında Negan karakterini canlandıran Jeffrey Dean Morgan bulunuyor.

Dizinin 11. sezonu ilk 8 bölümü ile 22 Ağustos‘ta başlayacak. Büyük bir ihtimalle ilk 8 bölümün ardından dizi ufak bir ara verecek. Dizinin final bölümü 2022‘de yayınlanacak. Dizi her zaman olduğu gibi haftalık olarak yayınlanacak. Bahsi geçen fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

The Walking Dead Yeni Fragman ve Görseller

Kaynak:https://screenrant.com/walking-dead-season-11-trailer-negan-video/.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap