The Walking Dead’in final sezonunda Rick Grimes dönebilir

Dizi dünyasının popüler yapımlarından The Walking Dead’in final sezonunda Rick Grimes diziye geri dönebilir. Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Dizi dünyasının popüler yapımlarından The Walking Dead'in final sezonunda Rick Grimes diziye geri dönebilir. Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Dizi dünyasının popüler yapımlarından The Walking Dead‘in final sezonunda Rick Grimes diziye geri dönebilir. Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

2010‘lu yılların en popüler dizilerindan biri olan The Walking Dead için final yaklaştı. Geçtiğimiz saatlerde de dizinin final sezonu ile ilgil izleyenleri heyecanlandıran olasılık ortaya çıktı.

The Walking Dead'in 11. sezonu, yani final sezonu 22 Ağustos

Diziyi izleyenlerin bileceği gibi uzun bir süre dizinin başrolü olan Andrew Lincoln, yani Rick Grimes karakteri diziden ayrıldı. Geri dönmeyeceği konusunda da fazlasıyla iddialı konuşulmuştu ve hatta bir diğer başrol Norman Reedus, Andrew Lincoln’ü ikna etmeye çalıştığını ancak kendisinin pek istekli olmadığını söylemişti.

Geçtiğimiz günlerde ise Andrew Lincoln, SFX Magazine‘e konuştu ve orada yeni sezon hakkında olumsuz konuşmadı. Andrew Lincoln, “Bu çok güzel bir soru. Kolay cevap, hiçbir fikrim yok. Henüz böyle bir şey yazıldığını sanmıyorum ancak asla dönmem demesem iyi olur.” dedi.

The Walking Dead’in 11. sezonu, yani final sezonu 22 Ağustos’ta başlayacak. İlk 8 bölümün ardından dizi ufak bir ara verecek. Dizinin final bölümü 2022‘de yayınlanacak. Son sezon 24 bölümden oluşacak. Son olarak şu anda yapım aşamasında olan bir Rick Grimes filmi olduğunu da hatırlatalım. Ne yazık ki dizi hakkında pek bir bilgi yok.

kaynak: https://screenrant.com/walking-dead-season-11-rick-grimes-return-andrew-lincoln/?utm_campaign=adnanguney&utm_medium=referral&utm_source=adnanguney

 

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

HONOR Play 20,Yapay Zeka,Mobil, Honor,

HONOR, Uygun Fiyatlı Giriş Seviye Telefonu Play 20’yi Duyurdu

Telegram, sesli sohbet 2.0'ın programlanması, uygulama aracılığıyla ödemeler için yeni kredi kartları için destek ve Web'in iki yeni sürümü de dahil olmak üzere mesajlaşma hizmetinde zaten mevcut olan özelliklere birçok yeni özellik içeren yeni bir güncellemenin başlatıldığını resmen duyurdu.

Telegram’dan, Ödemeler 2.0, Planlanmış Sesli Sohbetler, Yeni Web Sürümleri Duyurusu;