The Walking Dead Filmleri Yerine Rick Grimes Dizisi Geliyor
 1. Anasayfa
 2. Sinema

The Walking Dead Filmleri Yerine Rick Grimes Dizisi Geliyor

0

The Walking Dead evreni yan serilerle büyümeye devam ederken, daha önce çekileceği belirtilen filmlerin yerini bir dizi alıyor. Seri Rick Grimes karakterine odaklanacak.

The Walking Dead, 2010 yılından bu yana ekranlarımızı süsleyen dizi, artık 11. sezonuna gelmiş durumda. Anlatılacak hikayenin sona yaklaşmasıyla birlikte markanın popülerliğini kullanmaya devam eden yapımcılar da bu evrendeki yeni dizi ve filmlere yöneliyor.

Bu yapımlar arasında The Walking Dead’in sevilen karakterlerinden Rick Grimes’ın yer aldığı bir üçleme yer alıyordu. Yapılan açıklamada bu seriden vazgeçildiği açıklandı. Onun yerini ise özel bir mini seri alacak. Serinin baş karakteri ise değişmeyecek.

Comic-Con’da açıklandı

The Walking Dead dizisinde hayranların en sevdiği karakterlerden biri olan Rick Grimes’ı canlandıran Andrew Lincoln ve Michonne Hawthorne karakterini canlandıran Danai Guirira, 22 Temmuz’da San Diego Comic-Con’daki The Walking Dead panelinde hayranların karşısına çıktı. 

İkili, daha önce çekileceği belirtilen The Walking Dead filmleri yerine bir mini dizi çekileceğini açıkladı. Her iki serinin de merkezinde Ricky Grimes ve Michonne Hawthorne karakterleri yer alacağı için hayranların istekleri de gerçekleşmiş olacak. 

Şu anda henüz ismi bilinmeyen yeni dizinin konusu da “Değişen bir dünyayla değişen iki karakterin epik aşk hikayesi” olarak açıklandı. Açıklamada Rick ve Michonne’un bildiklerinden farklı bir dünyada önce ölülerle, sonra da yaşayanlarla mücadelesinin anlatıldığına dikkat çekildi.

The Walking Dead serisinin dördüncü ve sekizinci sezonunu arasında serinin başında yer alan Scott Gimple bu projenin de başında yer alacak. Lincoln ve Gurira da yapımın uygulayıcı yapımcılıklarını üstlenecek.

Rick Grimes karakteri dizinin ana karakterlerinden biri olmuş ve diziden 9. sezonda ayrılmıştı. Neredeyse 10 yıl boyunca karaktere can veren Lincoln de bu role dönmekten dolayı çok memnun olduğunu söyledi.

 

Kaynak: https://www.independent.co.uk/arts-entertainment/tv/news/the-walking-dead-comic-con-andrew-lincoln-miniseries-b2129623.html

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir