The Umbrella Academy 2. Sezon Açılış Sahnesi Yayınlandı
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

The Umbrella Academy 2. Sezon Açılış Sahnesi Yayınlandı

0

The Umbrella Academy‘nin Taş Üstünde Taş Bırakmayan 2. Sezon Açılış Sahnesi Yayınlandı

Netflix, The Umbrella Academy’nin 2. sezon açılış sahnesini yayınlayarak abonelerinin aksiyon dolu bir sezon ile karşılaşacağını gösterdi. 2. sezon, Sovyet Rusya ile ABD’nin birbirine girdiği korkunç bir atmosfere sahne olacak.

Dünyanın en büyük çevrimiçi yayın servisi olan Netflix, en popüler yapımlarından biri olan The Umbrella Academy’nin 2. sezonunu bu hafta abonelerinin beğenisine sunacak. Yeni sezon için heyecanı biraz daha artırmak isteyen yayın devi YouTube kanalı üzerinden The Umbrella Academy 2. Sezon’un açılış sahnesini paylaştı.

The Umbrella Academy’nin aksiyon dolu bir 2. Sezon ile karşımıza çıkacağını gösteren açılış sahnesi, dizinin ABD-Sovyet Rusya arasındaki çatışmalarla dolu bir dönemde geçeceğini açık bir şekilde gösteriyor. Zira açılış sahnesi, büyük bir çatışmanın ortasında, tanklar, askerler ve mermilerin arasına geçiyor.

2. sezonda kardeşlerin hepsi, 1960’ların Dallas’ında 3 yıllık bir periyoda dağılmış halde olacak. Kardeşler, şimdiki zaman dönmeye çalışırken bir yandan da Sovyet Rusya ile ABD’nin birbirine girmesiyle dünyanın cehenneme dönmesini engellemeye çalışacaklar.

Bilim-kurgu ile kara mizah türlerini bir araya getiren The Umbrella Academy’nin 2. sezonu, 31 Temmuz itibarıyla yayınlanacak.

The Umbrella Academy 2. Sezon açılış sahnesi

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap