The Rock’ı Interpol Ajanı Olarak İzlediğimiz Red Notice, Netflix’in En İyi Çıkış Yapan Filmi Oldu
 1. Anasayfa
 2. Genel

The Rock’ı Interpol Ajanı Olarak İzlediğimiz Red Notice, Netflix’in En İyi Çıkış Yapan Filmi Oldu

0

Oyuncu kadrosunda Dwayne Johnson, Gal Gadot ve Ryan Reynolds’ın da yer aldığı aksiyon komedisi Red Notice, Netflix’te en büyük çıkış yapan film oldu. Yayınlandığı gün dev ilgi çeken filmin devamının gelmesi söz konusu.

Netflix, şu ana kadarki en yüksek bütçeli filmi Red Notice’i 5 Kasım’da yayınladı. Oyuncu kadrosunda Dwayne Johnson, Gal Gadot ve Ryan Reynolds gibi tanıdık isimlerin bulunduğu film, şimdiden bulunduğu platformun bir rekorunu kırmış durumda.

Red Notice, Netflix’in en iyi çıkış yapan filmi oldu. Yayınlandığı gün içerisinde platformda en çok izlenen yapım olan filmin bu başarısı, filmde ‘dünyanın en iyi düzenbazını’ oynayan Ryan Reynolds tarafından Twitter’da duyuruldu.

Netflix’te en büyük açılış gününe sahip film oldu

Bir Interpol ajanının dünyanın en iyi sanat hırsızının peşine düşmesini konu alan Red Notice, Netflix’te çıktığı gün en çok izlenen film oldu. Ancak filmin aldığı puanlar izlenme sayısı kadar iyi değildi. Şu anda filmin iMBD puanı 6,5/10 ve Rotten Tomatoes oranı %39. Görünüşe bakılırsa yapımın kendisi beğenilmese de oyuncu kadrosu kendini izletmiş. 

Kadrodan olan Ryan Reynolds, filmin bu başarısını Twitter’dan kutladı. Tüm ekibi tebrik eden Reynolds, gönderide şu ifadeleri kullandı: “Vay, Red Notice Netflix’te en büyük açılış yapan film oldu. Tüm ekibe tebrikler! Red Notice (Taylor’s Version) için sabırsızlanıyorum.”

Red Notice’in yapımcısı Dany Garcia, yaptığı açıklamalarda devam filminin ya da filmlerinin gelebileceğine işaret etti. Filmin ‘franchise’ bir seri olması hakkında düşünüldüğünden bahseden Garcia, “planımız ilk filmin ne kadar başarılı olacağını görmekti” ifadelerini kullandı.

Kaynak:https://comicbook.com/movies/news/red-notice-has-netflixs-biggest-opening-day-for-a-film/.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir