The Rings of Power’ın Yeni Fragmanı Yayınlandı!
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema

The Rings of Power’ın Yeni Fragmanı Yayınlandı!

0

Yüzüklerin Efendisi’nin Merakla Beklenen Dizisi The Rings of Power’dan Yeni Fragman Geldi [Video]

The Lord of The Rings serisinin öncesini anlatacak olan ve uzun süredir serinin hayranları tarafından heyecanla beklenen Amazon Prime Video dizisi The Rings of Power’ın yeni fragmanı, Twitter üzerinden yayınlandı.

Son 60 yılın en bilindik fantastik evreni olan Orta Dünya’yı konu alan The Lord of the Rings serisi için duyurulan Amazon Prime Video dizisi The Rings of Power, hayranlar arasında büyük bir heyecanla bekleniyor.

2 Eylül’de çıkacak olan dizi için fragmanlar arka arkaya gelmeye devam ederken bir yenisi daha eklendi. Dizinin resmi Twitter sayfası, diziye dair yeni 30 saniyelik bir kısa fragman yayınladı. Gelin birlikte göz atalım.

Kısa fragmandaki bir karakterin Gandalf olduğu düşünülüyor

Fragmanın 16. saniyesinden itibaren görünen karakter, hayranların teorilerine göre Gandalf’ın ta kendisi. Ancak bunun çok da sağlam bir temele dayanmadığını söylemek gerek, en azından dizi çıkana kadar bunu bilemeyiz.

Hayranlar ayrıca fragmanın 7. saniyesinde görünen Elrond karakteri için de çok heyecanlandılar. Fragmanda yer alan sözler ise şunlar: “Başlangıçta umut vardı, barış ve ışık vardı.” The Rings of Power dizisinin çıkışına çok az bir süre kaldı, bunun son fragman olup olmadığını bilmiyoruz ancak fragmanların sonuna yaklaştık gibi görünüyor.

2 Eylül’de izleyiciyle buluşacak olan The Rings of Power dizisinin yeni fragmanını nasıl buldunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap