The Lord of the Rings: Rings of Power’dan Yeni Fragman
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema

The Lord of the Rings: Rings of Power’dan Yeni Fragman

0

The Lord of the Rings: Rings of Power’dan Yeni Fragman Geldi [Video]

Orta Dünya severlerin uzun süredir beklediği The Lord of the Rings: Rings of Power’ın yeni fragmanı bugün yayınladı. Fragman, dizinin kaliteli bir yapım olabileceğini yeniden ortaya koydu.

Uzun süren bekleyişin ardından günlerini saymaya başladığımız The Lord of the Rings: The Rings of Power dizisinin merakla beklenen yeni fragmanı bugün paylaşıldı. Orta Dünya’ya yeniden dönüş yapacağımız dizinin fragmanı, dizide göreceğimiz karakterler ve bazı olaylara ışık tuttu.

Amazon tarafından Prime Video platformunda yayınlanacak olan dizi, Orta Dünya’nın kötü karakteri Sauron’un yükselişini konu alacak. Bu süreçteyse Morfydd Clark’ın canlandırdığı Galadriel, elf halkını Orta Dünya’da halen şeytani bir gücün var olduğunu ikna etmeye çalışacak. Fakat elflerin Galadriel’i dinlememesiyle iş başa düşecek.

The Lord of the Rings: Rings of Power fragmanı:

The Lord of the Rings: Rings of Power, daha önce yayınlanan görüntüleriyle kaliteli bir yapım olabileceğini gözler önüne sermişti. Bu görüntüleri sağlayan bütçeyse Amazon tarafından ayrılan 500 milyon dolar idi. Dizi, görüntüleriyle bu paranın iyi bir şekilde harcanmış olduğunu gösterdi (en azından şimdilik).

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap