The Boys Yan Dizisi ‘Gen V’den İlk Fragman Geldi [Video]
 1. Anasayfa
 2. Sinema

The Boys Yan Dizisi ‘Gen V’den İlk Fragman Geldi [Video]

0

The Boys Evreninde Geçen Dizi ‘Gen V’nin Fazla Şiddetli İlk Fragmanı Yayınlandı

The Boys’un bu yıl içerisinde duyurulan yan dizisi Gen V’den ilk bakış fragmanı paylaşıldı. Gelin fragmanı önce izleyelim sonra değerlendirelim.

Amazon Prime Video’nun Fleabag ile birlikte belki de en popüler dizisi diye adlandırabileceğimiz absürt süper kahraman dizisi The Boys’un bildiğiniz gibi bir yan dizisi çekiliyordu. Temmuz ayında dizinin ismi ‘Gen V’ olarak açıklanmıştı.

Hiç beklemediğimiz bir anda Gen V dizisinin ilk fragmanı, Amazon tarafından paylaşıldı. Gelin önce fragmanı izleyelim sonra değerlendirelim.

Gen V 1. Sezon ilk bakış fragmanı:

Brezilya’daki bir etkinlikte prömiyeri yapılan videoda Chance Perdomo, Lizze Broadway, Shelley Conn, Maddie Phillips, London Thor, Derek Luh, Asa Germann, Patrick Schwarzenegger, Sean Patrick Thomas ve Marco Pigossi gibi daha önce de duyurulan oyuncuları görüyoruz

Ayrıca Clancy Brown, Alexander Calvert ve Jason Ritter’in, daha önce duyurulan oyuncu kadrosu ve Jessie Usher, Colby Minifie ve P.J. Byrne’den A-Train, Ashley Barrett ve Adam Bourke’un The Boys’taki rollerini yan dizi Gen V’de de canlandırdıklarını öğrenmiş olduk.

Bunun dışında fragmanda bariz bir kan teması mevcut. Herkes kanlar içinde özellikle paylaşılmış, dolayısıyla dizi The Boys’un izini olduğu gibi takip edecek gibi görünüyor.

 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir