Telegram’ın birçok yeni özelliğiyle 6.0 sürümü yayınlandı
 1. Anasayfa
 2. Genel

Telegram’ın birçok yeni özelliğiyle 6.0 sürümü yayınlandı

0

Son dönemde popülerliğini her geçen gün arttıran Telegram, yeni özellikleriyle kullanıcılarının deneyimlerini arttırmayı hedefliyor. Bu doğrultuda yeni bir güncelleme yayınlaşan platform bir dizi iyileştirmeler sunacak. İşte yenilikler…


Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulamalarından olan Telegram, yeni güncellemesi sonrası Facebook’a ait diğer popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’a göre çok daha farklı ve ayrıntılı özelliklere sahip oldu. Bu güncelleme sonrası Telegram 6.0 sürümüyle kanal istatistikleri gibi birçok özelliğini tanıttı.

Telegram’ın 6.0 sürümüyle birlikte farklı sohbetleri tek bir sekmede toplamaya izin verirken kullanıcılar gruplardaki ve kişilerdeki sohbetleri, klasörler adı verilen yeni bir bölüm altında toplama imkanına sahip olacak.Telegram, 6.0 sürümü Android,iOS ve PC için yayınladı. Ayrıca yayınlanan yeni sürümde 1000’den fazla üyesi olan kanal yöneticilerine istatistik imkanı sağlanarak kanalın büyümesini analiz edebilmeye imkan verecek.


 
Kaynakhttps://www.markolix.com/haber/telegram-yeni-bircok-ozelligiyle-60-surumu-yayinladi.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir