Telegram’ın birçok yeni özelliğiyle 6.0 sürümü yayınlandı
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Telegram’ın birçok yeni özelliğiyle 6.0 sürümü yayınlandı

0

Son dönemde popülerliğini her geçen gün arttıran Telegram, yeni özellikleriyle kullanıcılarının deneyimlerini arttırmayı hedefliyor. Bu doğrultuda yeni bir güncelleme yayınlaşan platform bir dizi iyileştirmeler sunacak. İşte yenilikler…


Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulamalarından olan Telegram, yeni güncellemesi sonrası Facebook’a ait diğer popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’a göre çok daha farklı ve ayrıntılı özelliklere sahip oldu. Bu güncelleme sonrası Telegram 6.0 sürümüyle kanal istatistikleri gibi birçok özelliğini tanıttı.

Telegram’ın 6.0 sürümüyle birlikte farklı sohbetleri tek bir sekmede toplamaya izin verirken kullanıcılar gruplardaki ve kişilerdeki sohbetleri, klasörler adı verilen yeni bir bölüm altında toplama imkanına sahip olacak.Telegram, 6.0 sürümü Android,iOS ve PC için yayınladı. Ayrıca yayınlanan yeni sürümde 1000’den fazla üyesi olan kanal yöneticilerine istatistik imkanı sağlanarak kanalın büyümesini analiz edebilmeye imkan verecek.


 
Kaynakhttps://www.markolix.com/haber/telegram-yeni-bircok-ozelligiyle-60-surumu-yayinladi.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap