Telegram’dan, Ödemeler 2.0, Planlanmış Sesli Sohbetler, Yeni Web Sürümleri Duyurusu;

Telegram, sesli sohbet 2.0’ın programlanması, uygulama aracılığıyla ödemeler için yeni kredi kartları için destek ve Web’in iki yeni sürümü de dahil olmak üzere mesajlaşma hizmetinde zaten mevcut olan özelliklere birçok yeni özellik içeren yeni bir güncellemenin başlatıldığını resmen duyurdu.

Telegram, sesli sohbet 2.0'ın programlanması, uygulama aracılığıyla ödemeler için yeni kredi kartları için destek ve Web'in iki yeni sürümü de dahil olmak üzere mesajlaşma hizmetinde zaten mevcut olan özelliklere birçok yeni özellik içeren yeni bir güncellemenin başlatıldığını resmen duyurdu.

Telegram, sesli sohbet 2.0‘ın programlanması, uygulama aracılığıyla ödemeler için yeni kredi kartları için destek ve Web‘in iki yeni sürümü de dahil olmak üzere mesajlaşma hizmetinde zaten mevcut olan özelliklere birçok yeni özellik içeren yeni bir güncellemenin başlatıldığını resmen duyurdu.

Bilgisayarı kullanarak onlara erişebilirsiniz. Her detay Pavel Durov‘un colossus’u tarafından blogunda bir yazı ile ortaya çıktı, ancak “ödemeler 2.0”dan başlayarak bizi takip edenlere hızlı bir şekilde açıklamaya çalışacağız. Bu özellik 2017 yılında tekrar tanıtılsa da, satıcıların Stripe , Payme, Sberbank ve Yandex gibi diğer sağlayıcılar da dahil olmak üzere herhangi bir sohbette kredi kartı ile yerel ödemeleri kabul etmeleri yalnızca son güncelleme sayesinde mümkün olacaktır.Geliştiriciler, platformun herhangi bir komisyon almadığını ve yapılan ödeme hakkında herhangi bir bilgi tutmayacağını ve yalnızca gerekli verilerin bayinin çıkarına gönderileceğini size hatırlatma fırsatını yakaladılar.

Kulüp binasına meydan okumak için Mart ayı ortasında tanıtılan sesli sohbet 2.0 programının haberlerini takiben: şu andan itibaren, aslında, grup ve kanal yöneticileri bir sesli sohbete başlayacak bir tarih ve belirli bir saati ilan edecekler. Bunu yaparak, her kullanıcı daha sonra ilgilendiğiniz grupta veya kanalda bir geri sayım görebilir ve hatta nasıl başlayacağınızı hatırlatmak için bir bildirim ayarlayabilir. Sesli sohbet için mini profiller de vardır ikincisi sırasında, konuşma sırasında profil resimlerini ve biyografiyi görmenizi sağlayan bir ekran karşıtlığı aracılığıyla görüntülenebilir.

Son olarak, Telegram sadece 400 KB indirme gerektiren ve kurulum gerektirmeyen iki yeni Web uygulaması Mesajlaşma Servisi başlattı. Ancak bu, birkaç gün önce daha ayrıntılı olarak anlatılmıştı.

Bu arada, şirket akıllı telefon uygulamasının üçüncü bir sürümünü yayınladı, ancak kullanıcılar için daha az kısıtlamaya sahip olacağı için Play Store‘da mevcut olmayacak.

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Dizi dünyasının popüler yapımlarından The Walking Dead'in final sezonunda Rick Grimes diziye geri dönebilir. Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

The Walking Dead’in final sezonunda Rick Grimes dönebilir

Windows hızlandırma işlemi nasıl yapılır? Windows 10 hızını artırma yollarını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Donanım yükseltmesi yapmadan Windows hızlandırma yöntemleri içeride sizi bekliyor. İşte 10 Windows hızlandırma yöntemi...

Windows Hızlandırma Rehberi: Windows 10 Hızını Artırma Yolları ve Fazlası