1. Ana Sayfa
  2. Genel

Telegram CEO’su açıkladı: Grup video görüşmeleri özelliği geliyor

Telegram CEO’su açıkladı: Grup video görüşmeleri özelliği geliyor
+ - 0

Şirketin yaklaşık bir yıl önceki duyurusunun ardından nihayet Telegram’a grup video görüşmeleri özelliği eklenecek. CEO Pavel Durov, kendi Telegram kanalından özelliğin ekleneceği tarihi açıkladı.

Telegram, önümüzdeki ay platforma grup video görüşme özelliği ekleyecek. Telegram CEO’su Pavel Durov, kişisel Telegram kanalında yaklaşan özelliği çalışırken gösteren kısa bir video yayınladı.

Masaüstü ve tablet desteği de olacak

Pandemi ile birlikte oldukça popüler hale gelen video konferans uygulamalarının ardından geçtiğimiz yıl Telegram, platforma grup video görüşme özelliği ekleyeceğinin sözünü vermişti. Aradan geçen bir yıldan uzun sürenin ardından Durov, özelliğin Mayıs ayında kullanıcılara sunulacağını duyurdu.

Telegram CEO’su Pavel Durov: “Görüntülü görüşmelerden bahsetmişken, Mayıs ayında sesli sohbetlerimize bir video boyutu ekleyerek Telegram’ı grup video görüşmeleri için güçlü bir platform haline getireceğiz.” ifadelerinde bulundu. 😏😏😏

Pandemi ile birlikte oldukça popüler hale gelen video konferans uygulamalarının ardından geçtiğimiz yıl Telegram, platforma grup video görüşme özelliği ekleyeceğinin sözünü vermişti. Aradan geçen bir yıldan uzun sürenin ardından Durov, özelliğin Mayıs ayında kullanıcılara sunulacağını duyurdu.

Telegram CEO‘su Pavel Durov: “Görüntülü görüşmelerden bahsetmişken, Mayıs ayında sesli sohbetlerimize bir video boyutu ekleyerek Telegram‘ı grup video görüşmeleri için güçlü bir platform haline getireceğiz.” ifadelerinde bulundu.”

 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap