Tek Bir Yazar İçin Tüm Haber Sitesini Takip Etmeye Gerek Kalmadı: İşte Haber Uygulaması Artifact’in Yeni Özelliği
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil

Tek Bir Yazar İçin Tüm Haber Sitesini Takip Etmeye Gerek Kalmadı: İşte Haber Uygulaması Artifact’in Yeni Özelliği

0

Kısa bir süre önce kullanıma sunulan haber akış uygulaması Artifact’e yazar takip özelliği geldi. Kullanıcılar, bu özellik sayesinde bir haber sitesindeki bir veya birkaç yazarı takip edebilecekler. Bu özellik, haber takibini kolaylaştıracak.

Bundan birkaç ay önce sizlerle paylaştığımız bir haberimizde, Instagram’ın kurucu ortakları tarafından hayata geçirilen “Artifact” isimli haber akış uygulamasının kullanıma sunulduğunu aktardık. Bu uygulama bir süredir hem Android hem de iOS ekosisteminde kullanılabiliyor. 

Şimdiyse yapay zeka ile desteklenen bu uygulama ile ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Artifact, kullanıcıların bazı yazarları takip etmesine izin vermeye başladı. Böylelikle kullanıcılar için haber takibi yapmak çok daha kolaylaşmış olacak. 

Sadece sevdiğiniz yazarların makalelerini göreceksiniz

Artifact’in yeni özelliğini daha da somutlaştırmak adına şöyle bir örnek verebiliriz: Diyelim ki AdnanGuney.com ekibinde çalışan yazarlardan herhangi birini okumayı, diğerlerinden daha fazla seviyorsunuz. Artifact ile sadece o yazarı takibe alıp, AdnanGuney.com’da paylaşılan diğer içerik ve haberlerden kurtulma imkanı yakalayacaksınız. 
Artifact’in Android sürümüne buradan, iOS sürümüne buradan ulaşabilirsiniz.
 
Kaynak: https://www.theverge.com/2023/5/11/23720542/artifact-follow-writers-twitter-substack 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap