Sylvester Stallone’lu Süper Kahraman Filmi Samaritan’dan İlk Görseller
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Sylvester Stallone’lu Süper Kahraman Filmi Samaritan’dan İlk Görseller

0

 

Stallone, süper kahraman olarak sahalara dönüyor!

 

MGM Studios, Sylvester Stallone’un yirmi yılı aşkın süredir gözden uzak eski bir süper kahramanı canlandırdığı yeni aksiyon gerilim filmi Samaritan’dan fotoğrafların yanı sıra resmi bir poster yayınladı. 

 
Film 26 Ağustos’ta yalnızca Prime Video’da yayınlanacak. Paylaşılan fotoğraflar, resimlerden birinde güçlerini sergilediği görülen Stallone’un karakterine yeni bir bakış atmamızı sağlıyor.

Stallone’a ayrıca Euphoria yıldızı Javon “Wanna” Walton ve Game of Thrones oyuncularından Pilou Asbæk eşlik ediyor. Samaritan, Bragi F. Schut tarafından yazılan bir senaryodan Julius Avery tarafından yönetildi. Filmde, Sylvester Stallone, Javon “Wanna” Walton ve Pilou Asbæk’in yanı sıra Julius Avery ve Moises Arias rol alıyor.


Resmi özete göre; “Filmde, on üç yaşındaki Sam Cleary, gizemli ve münzevi komşusu Bay Smith’in aslında herkesin gözü önünde saklanan bir efsane olduğundan şüpheleniyor. Yirmi yıl önce, Granite City’nin süper güçlü kanun adamı Samaritan’ın, rakibi Nemesis ile şiddetli bir depo savaşından sonra öldüğü bildirildi. Çoğu kişi, Samaritan’ın yangında telef olduğuna inanıyor, ancak Sam gibi şehirdeki bazı kişiler onun hâlâ hayatta olduğuna dair umutlu. Suçun artması ve şehrin kaosun eşiğinde olmasıyla Sam, şehri yıkımdan kurtarmak için komşusunu saklandığı yerden çıkarmaya ikna etmeyi kendine görev edinir.”

Samaritan’ın yapımcılığını Sylvester Stallone ve Braden Aftergood, yürütücü yapımcılığını ise Scut, David Kern, Adam Rosenberg ve Guy Riedel üstleniyor. Film, Amazon Prime Video tarafından 26 Ağustos tarihinde piyasaya sürülecek ve izleyicilerle buluşacak. Stallone, bir yanda Guardians of the Galaxy serisinin yeni filmi ve Cehennem Melekleri 4’ün yapımıyla meşgul.

 

 

Kaynak: https://screenrant.com/samaritan-movie-sylvester-stallone-images-superhero/

 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir